منوی اصلی
 
  امروز
سه شنبه
تير 1398
25
قمری:13 ذو القعدة 1440

میلادی:16 ژوئیه 2019
 
تاریخ : دوشنبه 19 آذر 1397     |     کد : 1274

مدیر موزه استاد شهریار و عضو هیئت امنا:

خودروی منتسب به استاد شهریار در حال بهسازی است/ مرمت استحکام بخشی موزه منوط به جلب رضایت همسایه ها

مدیر موزه و عضو هیئت امنای موزه استاد شهریار از بهسازی خودرو منتسب به استاد شهریار خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز، هادی بهجت تبریزی با اعلام این خبر گفت: در روزهای اخیر خبری مبنی بر فروش خودرو منتسب به استاد شهریار منتشر شده است که این خبر نادرست بوده این خودرو در حال حاضر در دست تعمیر و بهسازی است.
وی ادامه داد: این خودرو با نظارت سازمان در حال بهسازی است و بلافاصله بعد از اتمام تعمیر آن به محل موزه انتقال خواهد یافت.
بهجت تبریزی با اشاره به اینکه این خودرو جزو اموال موزه استاد شهریار است خاطر نشان کرد: چند سال پیش سندی با نام استاد شهریار در خبرگزاری ها منتشر شد و بر همین اساس این خودرو توسط یکی از علاقه مندان استاد خریداری و به موزه اهدا شد ولی این موضوع در خبرگزاری ها درج نشده است که شهریار هرگز خودرویی نداشته و سند اول تنها به دلیل نگارش توصیه نامه به یکی از اقوام دور نوشته شده و به همین دلیل سند اول این خودرو به نام استاد شهریار بوده و در سند دوم به نام خریدار تغییر یافته است.
وی همچنین گفت: خانه موزه استاد شهریار نیز طبق روال گذشته به ارائه خدمات به بازدید کنندگان و علاقه مندان مشغول است و مرمت هایی انجام شده است و در حال حاضر مشکلی ندارد اما اگر بخواهیم مرمت استحکام بخشی انجام دهیم، این امر منوط به جلب رضایت همسایه ها است.
وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از رسانه های محلی درخواست کرد پیش از بازنشر خبرهای منتشر شده در فضای مجازی از صحت و اعتبار آن مطمئن شوند تا احساسات علاقه مندان فرهنگ و هنر تبریز جریحه دار نشود.
 


مدیر سایت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir