منوی اصلی
 
  امروز
شنبه
تير 1398
29
قمری:17 ذو القعدة 1440

میلادی:20 ژوئیه 2019
 
 خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

سازمان توسعه گردشگرای شهرداری تبریز میزبان 200 نفر از طلاب سراسر کشور

سازمان توسعه گردشگرای شهرداری تبریز میزبان 200 نفر از طلاب سراسر کشور 200 نفر از طلاب سراسر کشور که برای گذراندن ترم تابستان خود به تبریز سفر کرده اند از موزه های شهرداری تبریز بازدید کردند.
يکشنبه 23 تير 1398

گزارشی از اقدامات شهرداری تبریز برای استقبال از گردشگران تابستانی

​​​​​​​تبریز، انتخابی خوش آب و هوا برای تابستان/ دور تاریخ در نیم روز با اتوبوس های تبریزگردی

​​​​​​​تبریز، انتخابی خوش آب و هوا برای تابستان/ دور تاریخ در نیم روز با اتوبوس های تبریزگردی فصل گرما و گیلاس و گردش که می‌رسد یعنی باید از چهار دیواری خانه بیرون رفت، بساط سفر را جمع کرد و به راه افتاد. در این غوغای تب‌دار تابستان جایی بهتر از تبریز هم پیدا می‌شود مگر؟
يکشنبه 16 تير 1398

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری  تبریز اظهارکرد:

بهار گردشگری تبریز در فصل تابستان

بهار گردشگری تبریز در فصل تابستان سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداري تبریز با اشاره به ويژه برنامه هاي گردشگري تابستان گفت: سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز با همکاری مناطق 10گانه شهرداری تبریز به گردشگران تابستانی خدمات ارائه میکند.
يکشنبه 16 تير 1398

فراخوان نمایشگاه صنایع دستی تابستان ۹۸

فراخوان نمایشگاه صنایع دستی تابستان ۹۸ نمایشگاه صنایع دستی،سوغات و غذا همزمان با تابستان ۹۸ در محل عمارت شهرداری تبریز برگزار می شود.
يکشنبه 2 تير 1398

موزه‌های شهرداری تبریز میزبان علاقمندان به گنجینه های تاریخی است/

قدم زدن زیر چتر تاریخ در روز جهانی موزه‌ها

قدم زدن زیر چتر تاریخ در روز جهانی موزه‌ها همزمان با گرامیداشت روز جهانی موزه‌ها، امروز موزه‌های شهرداری تبریز نیز میزبان حضور علاقمندان و بازدیدکنندگان از این گنجینه‌های فرهنگی و تاریخی است.
يکشنبه 29 ارديبهشت 1398

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز:

بازدید از موزه‌های شهرداری تبریز در روز جهانی موزه رایگان است

 بازدید از موزه‌های شهرداری تبریز در روز جهانی موزه رایگان است سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز گفت: به مناسبت گرامیداشت روز جهانی موزه و میراث فرهنگی، 28 اردیبهشت ماه بازدید از همه موزه‌ های زیر مجموعه شهرداری تبریز رایگان است. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز، رضا خلیلی افزود: موزه شهر و شهرداری تبریز؛ خانه موزه ادبی استاد شهریار، موزه بازار و مشاغل و خانه موزه علی مسیو در این روز آماده پذیرش از بازدیدکنندگان و علاقه ‌مندان به دیدن آثار باستانی و میراث ملی بدون دریافت هزینه بلیط خواهند بود.
جمعه 27 ارديبهشت 1398

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز خبر داد:

موزه شهر و شهرداری رکورددار بازدیدهای نوروزی اماکن تاریخی گردشگری  تبریز

موزه شهر و شهرداری رکورددار بازدیدهای نوروزی اماکن تاریخی گردشگری  تبریز سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز اظهارکرد: با بازدید 49 هزار و 175 نفر تا پایان روز 14 فروردین از موزه شهر و شهرداری تبریز این موزه رکورداربازدید موزه ها و اماکن تاریخی تبریزرا به خود اختصاص داده است.
پنجشنبه 15 فروردين 1398

همزمان با رویداد جهانی ساعت زمین/

عمارت شهرداری تبریز به احترام زمین خاموش شد

 عمارت شهرداری تبریز به احترام زمین خاموش شد عمارت شهرداری تبریز به احترام زمین همزمان با سایر بناهای تاریخی در سراسر دنیا شامگاه دهم فروردین به مدت یک ساعت خاموش شد.
يکشنبه 11 فروردين 1398

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز خبرداد:

خاموشی عمارت شهرداری تبریز به مناسبت روز جهانی ساعت زمین

خاموشی عمارت شهرداری تبریز به مناسبت روز جهانی ساعت زمین سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز از خاموشی یک ساعتی عمارت شهرداری تبریز به مناسبت روز جهانی ساعت زمین خبرداد.
شنبه 10 فروردين 1398

 خانه تاریخی نیکدل شکوه معماری ایرانی در قلب تپنده تبریز

 خانه تاریخی نیکدل شکوه معماری ایرانی در قلب تپنده تبریز ​​​​​​​اگر تا به حال به تبریز سفر نکرده اید ، و یا اهل تبریز هستید و دلتان هوای دیدن خانه تاریخی و موزه دارد ، کافی است در بافت مرکزی شهر قدم بگذارید و ساعتی را آنجا بگذرانید.
جمعه 9 فروردين 1398
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir