خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معرفی فرهنگ، آداب و رسوم، غذا و صنایع دستی

معرفی فرهنگ، آداب و رسوم، غذا و صنایع دستی صنعت گردشگری گسترده ترین صنعت خدماتی و اصلی‌ترین صنعت اشتغال‌زا و ورود ارز در جهان است و توسعه اقتصاد کشور را به دنبال دارد.
يکشنبه 16 شهريور 1393

معرفی سرپرست معاونت اداری مالی سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز

معرفی سرپرست معاونت اداری مالی سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز به گزارش سازمان توسعه گردشگری، رضا خلیلی سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری عزیزی را به عنوان سرپرست معاونت اداری مالی سازمان معرفی نمود.
يکشنبه 16 شهريور 1393

رکوردشکنی گردشگران تهرانی در تبریز

رکوردشکنی گردشگران تهرانی در تبریز رضا خلیلی از افزایش 36/6 درصدی حضور گردشگران در تبریز نسبت به دوره مشابه سال قبل، از زمان شروع دور دوم سفرهای تابستانی خبر داد.
شنبه 15 شهريور 1393

اتوبوس‌های تبریز‌گردی شیوه‌ای منحصر به فرد برای معرفی بیشتر تبریز به گردشگران داخلی و خارجی

اتوبوس‌های تبریز‌گردی شیوه‌ای منحصر به فرد برای معرفی بیشتر تبریز به گردشگران داخلی و خارجی طرح تبریزگردی که توسط سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز برای نخستین بار در کشور اجرا شده ضمن افزایش رضایتمندی گردشگران موجب صدور فرهنگ و آداب رسوم این استان به سایر نقاط کشور و شهرهای مختلف دنیا نیز شده است.
پنجشنبه 13 شهريور 1393

کاهش ترافیک، صرفه جویی در زمان، افزایش اطلاعات مسافران

کاهش ترافیک، صرفه جویی در زمان، افزایش اطلاعات مسافران ابتکار تبریزگردی شهرداری تبریز که چند سالی است توسط شهرداری تبریز اجرا می‌شود و در این طرح تاکسی‌های "از من بپرس" و اتوبوس‌های تبریزگردی به همراه راهنما صبح‌ها از ساعت 10 و عصرها از ساعت30 : 4 به مسافران خدمات رایگان ارائه می‌دهند و آنها را به موزه‌ها و اماکن دیدنی شهر تبریز می‌برند.
پنجشنبه 13 شهريور 1393

ارائه خدمات سازمان توسعه گردشگری به مددجویان مؤسسه توانبخشی روان آسای تبریز

ارائه خدمات سازمان توسعه گردشگری به مددجویان مؤسسه توانبخشی روان آسای تبریز نگاهی به وضعیت فعلی جامعه حاکی از آن است که در ایران هنوز تا پذیرش علمی حقوق افراد کم توان جسمی و ذهنی به عنوان شهروندان جامعه که باید از امکانات همتراز با بقیه استفاده کنند فاصله بسیار داریم.
پنجشنبه 13 شهريور 1393

سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز میزبان المپیاد ورزشی دانشجویان علوم پزشکی

سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز میزبان المپیاد ورزشی دانشجویان علوم پزشکی سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز متولی برگزاری تورهای تبریزگردی در یازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور می‌باشد.
پنجشنبه 13 شهريور 1393

خودروهای کلاسیک در تبریز رژه می روند.

خودروهای کلاسیک در تبریز رژه می روند. جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری اولین نمایشگاه و رژه بزرگ خودروهای کلاسیک تبریز برگزار شد.
چهارشنبه 12 شهريور 1393

رشد35 درصدی گردشگران در دور دوم سفرهای تابستانی

رشد35 درصدی گردشگران در دور دوم سفرهای تابستانی در دور دوم سفرهای تابستانی حضورگردشگران شهری افزایش چشم‌گیری داشته، به‌طوریکه در مقایسه با سال‌های قبل شاهد افزایش 35 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته می‌باشیم.
شنبه 8 شهريور 1393

در سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع): ارائه خدمات گردشگری مذهبی توسط اتوبوس های تبریزگردی

در سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع):
ارائه خدمات گردشگری مذهبی توسط اتوبوس های تبریزگردی سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز در پیامی ضمن تسلیت ایام شهادت امام جعفر صادق(ع) از ارائه خدمات این سازمان در این ایام شهادت یاد کرد.
شنبه 1 شهريور 1393