خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برای اولین بار انجام می‌شود:

​​​​​​​سرویس کاری اساسی ساعت عمارت شهرداری تبریز

​​​​​​​سرویس کاری اساسی ساعت عمارت شهرداری تبریز سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز از سرویس‌کاری و تعمیرات اساسی ساعت عمارت شهرداری برای اولین بار خبر داد.
شنبه 7 دي 1398

شهردار و اعضای شورای شهر تبریز از پروژه های عمرانی شهرداری اصفهان بازدید کردند

شهردار و اعضای شورای شهر تبریز از پروژه های عمرانی شهرداری اصفهان بازدید کردند شهردار تبریز به همراه تعدادی از اعضای شورای شهر، صبح امروز از چند پروژه مهم عمرانی شهرداری اصفهان بازدید کرد.
پنجشنبه 21 آذر 1398

شهردار اصفهان عنوان کرد:

​​​​​​​استفاده از تجارب «تبریز۲۰۱۸» برای برگزاری هرچه بهتر «اصفهان ۲۰۲۰»

​​​​​​​استفاده از تجارب «تبریز۲۰۱۸» برای برگزاری هرچه بهتر «اصفهان ۲۰۲۰» شهردار اصفهان گفت: برای برگزاری هرچه بهتر طرح اصفهان ۲۰۲۰ لازم است از تجارب تبریز ۲۰۱۸ استفاده کنیم و آن را برای تحقق عملکرد مناسب‌تر اصفهان در حوزه گردشگری به کار گیریم تا اثرات آن برای کل کشور منشا اثر باشد.
پنجشنبه 21 آذر 1398

صائب، حلقه وصل فرهنگی تبریز و اصفهان

​​​​​​​حضور ایرج شهین باهر در مزار صائب تبریزی

​​​​​​​حضور ایرج شهین باهر در مزار صائب تبریزی شهردار تبریز شامگاه روز گذشته در مزار صائب تبریزی، بزرگ ترین غزل‌سرای سده یازدهم هجری حضور یافت.
پنجشنبه 21 آذر 1398

شهردار تبریز مطرح کرد:

توافق دوشهر اصفهان و تبریز برای جذب گردشگر

توافق دوشهر اصفهان و تبریز برای جذب گردشگر شهردار تبریز با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های بالای دو شهر تبریز و اصفهان گفت: استفاده از ظرفیت های تاریخی و تفریحی دو شهر تبریز و اصفهان برای جذب گردشگران داخلی و خارجی مهم است.
پنجشنبه 21 آذر 1398

شهردار کاشان:

​​​​​​​تبریز سرزمین مردان و زنان غیور و شهر ادب و هنر است

​​​​​​​تبریز سرزمین مردان و زنان غیور و شهر ادب و هنر است شهردار کاشان گفت: تبریز سرزمین مردان و زنان غیور و شهر ادب و هنر است و باید از تجربیات شهرداری و شورای شهر تبریز به نحو احسن استفاده کنیم.
پنجشنبه 21 آذر 1398

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان عنوان کرد:

​​​​​​​استفاده از تجارب تبریز در مسائل فرهنگی

​​​​​​​استفاده از تجارب تبریز در مسائل فرهنگی رییس شورای اسلامی شهر کاشان گفت: در شهر تبریز کارهای بسیار بزرگی انجام شده است و لازم است برای استفاده از تجربیات مدیریت شهری تبریز به این شهر سفر کنیم.
پنجشنبه 21 آذر 1398

شهردار تبریز عنوان کرد:

بهره‌گیری از تجربه کاشان در احیای خانه‌های تاریخی

بهره‌گیری از تجربه کاشان در احیای خانه‌های تاریخی شهردار تبریز گفت: تبریز به عنوان شهری چهار هزار ساله دارای بافت‌ها و خانه‌های تاریخی بسیاری است که باید این داشته‌های خود را احیا و معرفی کنیم.
پنجشنبه 21 آذر 1398

تفاهم‌نامه دوستی بین شهرداری تبریز و کاشان امضا شد

تفاهم‌نامه دوستی بین شهرداری تبریز و کاشان امضا شد شهردار و رئیس شورای شهر تبریز با شهردار و رئیس شورای شهر کاشان تفاهم نامه «شهرهای دوست» امضا کردند.
پنجشنبه 21 آذر 1398

شهرام دبیری در کاشان:

​​​​​​​موفقیت شورا و شهرداری در گرو مشارکت مردم است/ لزوم استفاده صحیح از پتانسیل صنعت گردشگری

​​​​​​​موفقیت شورا و شهرداری در گرو مشارکت مردم است/ لزوم استفاده صحیح از پتانسیل صنعت گردشگری رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: عملکرد موفق شورا و شهرداری در میزان رضایتمندی و مشارکت مردم در پروژه های عمرانی و اقدامات خدماتی و فرهنگی نمایان می شود.
پنجشنبه 21 آذر 1398