منوی اصلی
 
  امروز
شنبه
تير 1398
29
قمری:17 ذو القعدة 1440

میلادی:20 ژوئیه 2019
 
 خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز خبر داد:

بازدید 18 هزار و 920 نفر از موزه شهر و شهرداری تبریز تا پنجم فروردین

بازدید 18 هزار و 920 نفر از موزه شهر و شهرداری تبریز تا پنجم فروردین سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز از بازدید 18 هزار و 920 نفر از موزه شهر و شهرداری تبریز خبرداد.
چهارشنبه 7 فروردين 1398

شهردار تبریز از نمایشگاه صنایع دستی عمارت ساعت بازدید کرد

شهردار تبریز از نمایشگاه صنایع دستی عمارت ساعت بازدید کرد شهردار تبریز در بازدیدهای نوروزی خود از اقدامات نوروزی شهرداری تبریز از نمایشگاه برپا شده در عمارت شهرداری تبریز بازدید کرد.
چهارشنبه 7 فروردين 1398

برگزاری نمایشگاه سوغات و غذا و صنایع دستی در عمارت شهرداری تبریز

برگزاری نمایشگاه سوغات و غذا و صنایع دستی در عمارت شهرداری تبریز نمایشگاه صنایع دستی، سوغات و غذا در عمارت شهرداری تبریز برپا شد.
يکشنبه 4 فروردين 1398

پیش از ظهر امروز با حضور در پایانه مسافربری شهرداری تبریز؛

خیر مقدم شهردار تبریز به میهمانان نوروزی

خیر مقدم شهردار تبریز به میهمانان نوروزی شهردار تبریز پیش از ظهر امروز با حضور در پایانه مسافربری مرکزی شهرداری تبریز از روند خدمات دهی کارکنان این سازمان به مسافران نوروزی بازدید کرد.
يکشنبه 4 فروردين 1398

توسط سازمان توسعه گردشگری تبریز انجام شد/

برگزاری تور عملی_آموزشی دانش آموختگان مدیریت جهانگردی و زبان های خارجی دانشگاه تبریز

برگزاری تور عملی_آموزشی دانش آموختگان مدیریت جهانگردی و زبان های خارجی دانشگاه تبریز تور عملی _ آموزشی دانش آموختگان رشته مدیریت جهانگردی و زبان های خارجی ویژه آمادگی نوروز 98 برگزار شد.
سه شنبه 28 اسفند 1397

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز خبرداد:

آمادگی کامل ستاد شهرداری تبریز برای استقبال از  گردشگران نوروزی

آمادگی کامل ستاد شهرداری تبریز برای استقبال از  گردشگران نوروزی سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز از آمادگی کامل همه واحدهای شهرداری تبریز برای استقبال از میهمانان نوروزی خبرداد.
دوشنبه 27 اسفند 1397

سفر تبریز در نوروز ۹۸؛ همه آنچه باید بدانید

سفر تبریز در نوروز ۹۸؛ همه آنچه باید بدانید اگر قصد سفر تبریز در نوروز ۹۸ را دارید، باید تمام تلاشتان را بکنید که بلیط اتوبوس یا هواپیما پیدا کنید، چون بلیط قطار تقریبا تمام شده. اتوبوس برای سفر به تبریز بهترین گزینه است و ۶۵ هزار تومان هزینه می‌خواهد. علاوه بر آن باید هزینه‌ای در حدود شبی ۴۰۰ هزار تومان برای اقامت در هتل‌های تبریز کنار بگذارید
يکشنبه 26 اسفند 1397

دروازه هایی به تاریخ شهر

دروازه هایی به تاریخ شهر تبریز دروازه های تاریخی زیادی دارد که در گذشته ورودی های شهر و محل رفت و آمد تاجران و افراد مختلف بودند که از شهر همچون دژی محافظت می کردند تا نفوذ دشمنان به شهر را ناممکن کرده و امنیت را افزایش دهند.
پنجشنبه 23 اسفند 1397

قائم مقام شهردار تبریز:

​​​​​​​شهرداری برای استقبال از موج اول گردشگران نوروزی آماده است

​​​​​​​شهرداری برای استقبال از موج اول گردشگران نوروزی آماده است قائم مقام شهرداری تبریز گفت: بر اساس پیش بینی ها از ابتدای هفته آینده موج اول سفرها نوروزی آغاز می شود و شهرداری باید برای این موضوع آمادگی داشته باشد.
پنجشنبه 23 اسفند 1397

هتلداری یکی از مهم ترین مولفه های گردشگری پویا

هتلداری یکی از مهم ترین مولفه های گردشگری پویا ​​​​​​​از دوران باستان جهانگردي و سفر جزو علايق اصلي و ذاتي بشر به شمار مي رفته است. اين موضوع باعث شده که از همان دوران امکانات و تسهيلاتي براي علاقه مندان سفر و گردشگري در اقصي نقاط جهان فراهم شود.
چهارشنبه 22 اسفند 1397
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir