منوی اصلی
 
  امروز
شنبه
تير 1398
29
قمری:17 ذو القعدة 1440

میلادی:20 ژوئیه 2019
 
 خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

​​​​​​​از بازاری به طول تاریخ، تا شمالی کوچک به نام کلیبر در آذربایجان

​​​​​​​از بازاری به طول تاریخ، تا شمالی کوچک به نام کلیبر در آذربایجان استان آذربایجان‌شرقی با جاذبه‌های گردشگری فراوان می‌تواند بهاری متفاوت‌ را برای مسافران نوروزی رقم بزند.
چهارشنبه 22 اسفند 1397

مسجد کبود تبریز؛ فیروزه اسلام

مسجد کبود تبریز؛ فیروزه اسلام مسجد کبود، فیروزه جهان اسلام، از شاهکارهای هنر و معماری دوران پس از اسلام ایران است که به دستور ابومظفر جهانشاه قراقویونلو بنا شده است.  
چهارشنبه 22 اسفند 1397

نوروز ۹۸ میهمان آذربایجان باشید «۱»؛

​​​​​​​عید دیدنی با خانه‌های «آجرسفید» تبریز

​​​​​​​عید دیدنی با خانه‌های «آجرسفید» تبریز رسم است که با رسیدن سال نو به دیدن بزرگان فامیل و آشنایان برویم؛ و این فرصت خوبی است تا با خانه های «آجرسفیدی» که بر گردن معماری این شهر حق دارند، دیداری تازه کنیم.
سه شنبه 21 اسفند 1397

همراه با جمع پرشور خانواده شهرداری تبریز؛

کارکنان سازمان توسعه گردشگری در راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن حضور یافتند

 کارکنان سازمان توسعه گردشگری در راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن حضور یافتند کارکنان سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز با همراهی سایر کارکنان در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن حضو ر یافتند.
چهارشنبه 24 بهمن 1397

در تعرفه عوارض محلی سال 98 مصوب شد،

​​​​​​​صدور مجوز رایگان تغییر کاربری گردشگری برای خانه های تاریخی و باغات تبریز

​​​​​​​صدور مجوز رایگان تغییر کاربری گردشگری برای خانه های تاریخی و باغات تبریز مدیر کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تبریز گفت: فرمانداری تبریز با تایید تعرفه عوارض محلی مصوب برای سال آینده، مجوز تغییر کاربری گردشگری برای خانه های تاریخی تبریز رایگان صادر می شود.
دوشنبه 15 بهمن 1397

شادترین مردم جهان در کدام کشورها زندگی می کنند؟

شادترین مردم جهان در کدام کشورها زندگی می کنند؟ در میان کشورهای جهان می توانید کشورهایی با شادترین مردم جهان را پیدا کنید. تحقیقی که بر روی شهروندان و مردمان ۵۲ کشور جهان انجام شده است، توانسته لیستی از ۱۰ کشوری که شادترین مردم جهان را دارند ارائه دهند. هر چند که لیستی از ناراحت ترین مردم جهان نیز با این پروژه و تحقیق مشخص شده اما در این مطلب تنها به معرفی کشورهایی با شادترین مردم جهان می پردازیم. آیا شما هم دوست دارید بدانید که چه کشورهایی خوشبخت ترین و شادترین مردم جهان را دارد؟ پس با ما در ادامه همراه باشید تا ۱۰ کشور برتر و معرفی شده در این زمینه را به شما معرفی کنیم.
دوشنبه 8 بهمن 1397

پیست های اسکی جاذب گردشگران زمستانی

پیست های اسکی جاذب گردشگران زمستانی وقتی از گردشگری حرف میزنیم دقیقا چه چیزی را مد نظر داریم؟ هوای دلپذیر بهاری  و طبیعت شکوفا که هر انسانی را به وجد می آورد؟
چهارشنبه 12 دي 1397

بازدید معاون وزیر کشور از اولین موزه شهر و شهرداری ایران

بازدید معاون وزیر کشور از اولین موزه شهر و شهرداری ایران معاون وزیر کشور و رئیس سازمان امور اجتماعی  از اولین موزه شهر و شهرداری کشور بازدید کرد.
چهارشنبه 21 آذر 1397

مدیر موزه استاد شهریار و عضو هیئت امنا:

خودروی منتسب به استاد شهریار در حال بهسازی است/ مرمت استحکام بخشی موزه منوط به جلب رضایت همسایه ها

خودروی منتسب به استاد شهریار در حال بهسازی است/ مرمت استحکام بخشی موزه منوط به جلب رضایت همسایه ها مدیر موزه و عضو هیئت امنای موزه استاد شهریار از بهسازی خودرو منتسب به استاد شهریار خبرداد.
دوشنبه 19 آذر 1397

مقایسه قیمت هتل با اجاره خانه در شش شهر محبوب توریستی کشور

یک شب به از هزار شب!

یک شب به از هزار شب! متوسط قیمت یک شب اقامت در هتل‌های رشت 13 برابر اجاره یک خانه نقلی در این شهر است. این نسبت در تهران به شش برابر و در مشهد به 9 برابر می‌رسد.
شنبه 17 آذر 1397
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir