منوی اصلی
 
  امروز
پنجشنبه
مهر 1398
25
قمری:18 صفر 1441

میلادی:17 اکتبر 2019
 
 خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز:

بازدید از موزه‌های شهرداری تبریز در روز جهانی موزه رایگان است

 بازدید از موزه‌های شهرداری تبریز در روز جهانی موزه رایگان است سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز گفت: به مناسبت گرامیداشت روز جهانی موزه و میراث فرهنگی، 28 اردیبهشت ماه بازدید از همه موزه‌ های زیر مجموعه شهرداری تبریز رایگان است. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز، رضا خلیلی افزود: موزه شهر و شهرداری تبریز؛ خانه موزه ادبی استاد شهریار، موزه بازار و مشاغل و خانه موزه علی مسیو در این روز آماده پذیرش از بازدیدکنندگان و علاقه ‌مندان به دیدن آثار باستانی و میراث ملی بدون دریافت هزینه بلیط خواهند بود.
جمعه 27 ارديبهشت 1398

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز خبر داد:

موزه شهر و شهرداری رکورددار بازدیدهای نوروزی اماکن تاریخی گردشگری  تبریز

موزه شهر و شهرداری رکورددار بازدیدهای نوروزی اماکن تاریخی گردشگری  تبریز سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز اظهارکرد: با بازدید 49 هزار و 175 نفر تا پایان روز 14 فروردین از موزه شهر و شهرداری تبریز این موزه رکورداربازدید موزه ها و اماکن تاریخی تبریزرا به خود اختصاص داده است.
پنجشنبه 15 فروردين 1398

همزمان با رویداد جهانی ساعت زمین/

عمارت شهرداری تبریز به احترام زمین خاموش شد

 عمارت شهرداری تبریز به احترام زمین خاموش شد عمارت شهرداری تبریز به احترام زمین همزمان با سایر بناهای تاریخی در سراسر دنیا شامگاه دهم فروردین به مدت یک ساعت خاموش شد.
يکشنبه 11 فروردين 1398

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز خبرداد:

خاموشی عمارت شهرداری تبریز به مناسبت روز جهانی ساعت زمین

خاموشی عمارت شهرداری تبریز به مناسبت روز جهانی ساعت زمین سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز از خاموشی یک ساعتی عمارت شهرداری تبریز به مناسبت روز جهانی ساعت زمین خبرداد.
شنبه 10 فروردين 1398

 خانه تاریخی نیکدل شکوه معماری ایرانی در قلب تپنده تبریز

 خانه تاریخی نیکدل شکوه معماری ایرانی در قلب تپنده تبریز ​​​​​​​اگر تا به حال به تبریز سفر نکرده اید ، و یا اهل تبریز هستید و دلتان هوای دیدن خانه تاریخی و موزه دارد ، کافی است در بافت مرکزی شهر قدم بگذارید و ساعتی را آنجا بگذرانید.
جمعه 9 فروردين 1398

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز خبر داد:

بازدید 18 هزار و 920 نفر از موزه شهر و شهرداری تبریز تا پنجم فروردین

بازدید 18 هزار و 920 نفر از موزه شهر و شهرداری تبریز تا پنجم فروردین سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز از بازدید 18 هزار و 920 نفر از موزه شهر و شهرداری تبریز خبرداد.
چهارشنبه 7 فروردين 1398

شهردار تبریز از نمایشگاه صنایع دستی عمارت ساعت بازدید کرد

شهردار تبریز از نمایشگاه صنایع دستی عمارت ساعت بازدید کرد شهردار تبریز در بازدیدهای نوروزی خود از اقدامات نوروزی شهرداری تبریز از نمایشگاه برپا شده در عمارت شهرداری تبریز بازدید کرد.
چهارشنبه 7 فروردين 1398

برگزاری نمایشگاه سوغات و غذا و صنایع دستی در عمارت شهرداری تبریز

برگزاری نمایشگاه سوغات و غذا و صنایع دستی در عمارت شهرداری تبریز نمایشگاه صنایع دستی، سوغات و غذا در عمارت شهرداری تبریز برپا شد.
يکشنبه 4 فروردين 1398

پیش از ظهر امروز با حضور در پایانه مسافربری شهرداری تبریز؛

خیر مقدم شهردار تبریز به میهمانان نوروزی

خیر مقدم شهردار تبریز به میهمانان نوروزی شهردار تبریز پیش از ظهر امروز با حضور در پایانه مسافربری مرکزی شهرداری تبریز از روند خدمات دهی کارکنان این سازمان به مسافران نوروزی بازدید کرد.
يکشنبه 4 فروردين 1398

توسط سازمان توسعه گردشگری تبریز انجام شد/

برگزاری تور عملی_آموزشی دانش آموختگان مدیریت جهانگردی و زبان های خارجی دانشگاه تبریز

برگزاری تور عملی_آموزشی دانش آموختگان مدیریت جهانگردی و زبان های خارجی دانشگاه تبریز تور عملی _ آموزشی دانش آموختگان رشته مدیریت جهانگردی و زبان های خارجی ویژه آمادگی نوروز 98 برگزار شد.
سه شنبه 28 اسفند 1397
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir