منوی اصلی
 
  امروز
شنبه
تير 1398
29
قمری:17 ذو القعدة 1440

میلادی:20 ژوئیه 2019
 
 خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مونسان در حاشیه جلسه دولت

آمارهای گردشگری رشد بسیار خوبی داشته است

آمارهای گردشگری رشد بسیار خوبی داشته است رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به اینکه تلاش‌های ما برای مقابله با ایران هراسی در حال نتیجه دادن است و خبرهای خوبی درباره گردشگری وجود دارد، گفت: برای افزایش اشتغال کشور از طریق حوزه گردشگری تلاش می‌کنیم.
چهارشنبه 14 آذر 1397

گردشگری رشد اقتصادی جهان را مثبت می‌کند

گردشگری رشد اقتصادی جهان را مثبت می‌کند بر اساس تازه‌ترین آمارهای ارائه شده از سازمان جهانی گردشگری، گسترش توریسم و گردشگری می تواند رشد اقتصادی جهان را در سال‌های آتی مثبت کند.
چهارشنبه 14 آذر 1397

یادداشت/2

گردشگری خلاق، گنج پنهان در شهرهای ایران/ سهم تبریز از گردشگری خلاق چیست؟

گردشگری خلاق، گنج  پنهان در شهرهای ایران/ سهم تبریز از گردشگری خلاق چیست؟ در راستای دستیابی به این اهداف، زمینه‌های عرضه در شهر خلاق پیوسته از طریق پویایی و جست‌وجو باید به‌روز شود و تسهیلات و خدمات ارائه‌شده متناسب با سلیقه جامعه مهمان تغییر کند. خلاقیت ممکن است کشف برخی راز و رمزهای فرهنگی و تاریخی ساکن شهرها باشد؛ به عنوان مثال در سفرنامه‌های موجود درباره ایران دوره قاجار کشورمان به عنوان کشوری کثیف با کوچه‌های تنگ، پرپیچ‌وخم و بن‌بست توصیف شده است اما معماری ایران در دوره‌های مختلف تاریخی می‌تواند ذهنیت گردشگر را تغییر دهد.
شنبه 10 آذر 1397

یادداشت/1

گردشگری خلاق، گنج  پنهان در شهرهای ایران/ سهم تبریز از گردشگری خلاق چیست؟

گردشگری خلاق، گنج  پنهان در شهرهای ایران/ سهم تبریز از گردشگری خلاق چیست؟ چندی است که درباره شهرخلاق در حوزه گردشگری و در سطح جهانی سخن به میان می آید و در سال های اخیر نیز در کشور ما این موضوع توانسته توجه فعالان حوزه توریسم را به خود جلب کند.
شنبه 10 آذر 1397

سفر داخلی برای مردم ایران ارزان می‌شود؟

سفر داخلی برای مردم ایران ارزان می‌شود؟ درحالی که گفته می‌شود ایران مقصدی ارزان برای خارجی‌ها است، اما برای مردم داخل کشور شرایط به‌گونه‌ای دیگر رقم خورده است.
چهارشنبه 7 آذر 1397

مکزیک «گردشگری خرید» را با کمک‌های جهانی راه می‌اندازد

مکزیک «گردشگری خرید» را با کمک‌های جهانی راه می‌اندازد سازمان جهانی گردشگری و شهر لئون، پروژه گردشگری خرید در مکزیک را توسعه می‌دهند.
چهارشنبه 7 آذر 1397

اولین رسانه گردشگری سلامت ایران رونمایی می‌شود

اولین رسانه گردشگری سلامت ایران رونمایی می‌شود اولین مجموعه رسانه‌ای حوزه گردشگری سلامت ایران با حضور مدیران، پزشکان و فعالان عرصه بهداشت و درمان در سنندج رونمایی می‌شود.
چهارشنبه 7 آذر 1397

معاون گردشگری:

تحریم‌های آمریکا «سفر ایران» را ارزان کرد

تحریم‌های آمریکا «سفر ایران» را ارزان کرد معاون گردشگری کشور از تهیه «برنامه استراتژیک اطلاع‌رسانی گردشگری در خارج از کشور» با همکاری وزارت امور خارجه خبر داد و گفت: بحران ناشی از بازگشت تحریم‌های آمریکا در گردشگری پشت سر گذاشته شده و تردیدها برای سفر به ایران تداوم پیدا نکرده است.
چهارشنبه 7 آذر 1397

معاون گردشگری:

«گرانی بلیت هواپیما» رها نشده/ پیشنهادهای جدیدی داده شد

«گرانی بلیت هواپیما» رها نشده/ پیشنهادهای جدیدی داده شد حدود شش‌ماه از افزایش قابل توجه قیمت بلت هواپیما گذشته و با وجود مخالفت صریح رییس‌جمهور با آن اما هنوز نرخ سفرهای هوایی متعادل نشده است. معاون گردشگری کشور درباره تازه‌ترین اقدامات و تحولات رخ داده درباره حل این چالش گفت که با حذف پروازهای چارتری مخالفت و درخواست کرده سیاست‌گذاری آن به سازمان میراث فرهنگی، ‌صنایع دستی و گردشگری واگذار شود.
شنبه 3 آذر 1397

آثار و صدای سلیم موذن‌زاده اردبیلی ثبت ملی می‌شود

آثار و صدای سلیم موذن‌زاده اردبیلی ثبت ملی می‌شود مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از ثبت ملی آثار و صدای زنده یاداستاد سلیم موذن‌زاده خبر داد.
شنبه 3 آذر 1397
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir