منوی اصلی
 
  امروز
پنجشنبه
مهر 1398
25
قمری:18 صفر 1441

میلادی:17 اکتبر 2019
 
 خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز خبرداد:

آمادگی کامل ستاد شهرداری تبریز برای استقبال از  گردشگران نوروزی

آمادگی کامل ستاد شهرداری تبریز برای استقبال از  گردشگران نوروزی سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز از آمادگی کامل همه واحدهای شهرداری تبریز برای استقبال از میهمانان نوروزی خبرداد.
دوشنبه 27 اسفند 1397

سفر تبریز در نوروز ۹۸؛ همه آنچه باید بدانید

سفر تبریز در نوروز ۹۸؛ همه آنچه باید بدانید اگر قصد سفر تبریز در نوروز ۹۸ را دارید، باید تمام تلاشتان را بکنید که بلیط اتوبوس یا هواپیما پیدا کنید، چون بلیط قطار تقریبا تمام شده. اتوبوس برای سفر به تبریز بهترین گزینه است و ۶۵ هزار تومان هزینه می‌خواهد. علاوه بر آن باید هزینه‌ای در حدود شبی ۴۰۰ هزار تومان برای اقامت در هتل‌های تبریز کنار بگذارید
يکشنبه 26 اسفند 1397

دروازه هایی به تاریخ شهر

دروازه هایی به تاریخ شهر تبریز دروازه های تاریخی زیادی دارد که در گذشته ورودی های شهر و محل رفت و آمد تاجران و افراد مختلف بودند که از شهر همچون دژی محافظت می کردند تا نفوذ دشمنان به شهر را ناممکن کرده و امنیت را افزایش دهند.
پنجشنبه 23 اسفند 1397

قائم مقام شهردار تبریز:

​​​​​​​شهرداری برای استقبال از موج اول گردشگران نوروزی آماده است

​​​​​​​شهرداری برای استقبال از موج اول گردشگران نوروزی آماده است قائم مقام شهرداری تبریز گفت: بر اساس پیش بینی ها از ابتدای هفته آینده موج اول سفرها نوروزی آغاز می شود و شهرداری باید برای این موضوع آمادگی داشته باشد.
پنجشنبه 23 اسفند 1397

هتلداری یکی از مهم ترین مولفه های گردشگری پویا

هتلداری یکی از مهم ترین مولفه های گردشگری پویا ​​​​​​​از دوران باستان جهانگردي و سفر جزو علايق اصلي و ذاتي بشر به شمار مي رفته است. اين موضوع باعث شده که از همان دوران امکانات و تسهيلاتي براي علاقه مندان سفر و گردشگري در اقصي نقاط جهان فراهم شود.
چهارشنبه 22 اسفند 1397

​​​​​​​از بازاری به طول تاریخ، تا شمالی کوچک به نام کلیبر در آذربایجان

​​​​​​​از بازاری به طول تاریخ، تا شمالی کوچک به نام کلیبر در آذربایجان استان آذربایجان‌شرقی با جاذبه‌های گردشگری فراوان می‌تواند بهاری متفاوت‌ را برای مسافران نوروزی رقم بزند.
چهارشنبه 22 اسفند 1397

مسجد کبود تبریز؛ فیروزه اسلام

مسجد کبود تبریز؛ فیروزه اسلام مسجد کبود، فیروزه جهان اسلام، از شاهکارهای هنر و معماری دوران پس از اسلام ایران است که به دستور ابومظفر جهانشاه قراقویونلو بنا شده است.  
چهارشنبه 22 اسفند 1397

نوروز ۹۸ میهمان آذربایجان باشید «۱»؛

​​​​​​​عید دیدنی با خانه‌های «آجرسفید» تبریز

​​​​​​​عید دیدنی با خانه‌های «آجرسفید» تبریز رسم است که با رسیدن سال نو به دیدن بزرگان فامیل و آشنایان برویم؛ و این فرصت خوبی است تا با خانه های «آجرسفیدی» که بر گردن معماری این شهر حق دارند، دیداری تازه کنیم.
سه شنبه 21 اسفند 1397

همراه با جمع پرشور خانواده شهرداری تبریز؛

کارکنان سازمان توسعه گردشگری در راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن حضور یافتند

 کارکنان سازمان توسعه گردشگری در راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن حضور یافتند کارکنان سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز با همراهی سایر کارکنان در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن حضو ر یافتند.
چهارشنبه 24 بهمن 1397

در تعرفه عوارض محلی سال 98 مصوب شد،

​​​​​​​صدور مجوز رایگان تغییر کاربری گردشگری برای خانه های تاریخی و باغات تبریز

​​​​​​​صدور مجوز رایگان تغییر کاربری گردشگری برای خانه های تاریخی و باغات تبریز مدیر کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تبریز گفت: فرمانداری تبریز با تایید تعرفه عوارض محلی مصوب برای سال آینده، مجوز تغییر کاربری گردشگری برای خانه های تاریخی تبریز رایگان صادر می شود.
دوشنبه 15 بهمن 1397
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir