منوی اصلی
 
  امروز
شنبه
بهمن 1397
27
قمری:11 جمادى الثانية 1440

میلادی:16 فوریه 2019
 
 آرشیوخبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بازدید قائم مقام شهردار تبریز از اقدامات و خدمات شهرداری منطقه4 در برپایی "ایستگاه مسافر"

بازدید قائم مقام شهردار تبریز از اقدامات و خدمات شهرداری منطقه4 در برپایی "ایستگاه مسافر" قائم مقام شهردار تبریز به همراه معاون فرهنگی و اجتماعی، مدیرکل بازرسی و مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری از "ایستگاه مسافر" در میدان آذربایجان بازدید و از اقدامات و خدمات شهرداری منطقه4 در برپایی اولین ایستگاه قدردانی کرد.
يکشنبه 3 تير 1397

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز:

تلاش شهرداری تبریز برای میزبانی شایسته از گردشگران داخلی و خارجی

تلاش شهرداری تبریز برای میزبانی شایسته از گردشگران داخلی و خارجی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از تلاش عوامل شهرداری این کلانشهر برای میزبانی شایسته از گردشگران داخلی و خارجی در ایام تعطیلات تابستانی خبر داد.
يکشنبه 3 تير 1397

قائم مقام شهردار تبریز:

کلانشهر تبریز مهیای پذیرایی از گردشگران تابستانی است

کلانشهر تبریز مهیای پذیرایی از گردشگران تابستانی است قائم مقام شهردار تبریز از آمادگی این کلانشهر برای پذیرایی از گردشگران تابستانی خبر داد.
يکشنبه 3 تير 1397

تبریز 2018" فرصتی فراتر از گردشگری برای کلانشهر تبریز

رییس سرپرستی منطقه 2 بانک شهر گفت: تبریز 2018 فرصتی فرا ملی برای معرفی ظرفیت های گردشگری تبریز و آذربایجان شرقی است.

 رییس سرپرستی منطقه 2 بانک شهر گفت: تبریز 2018 فرصتی فرا ملی برای معرفی ظرفیت های گردشگری تبریز و آذربایجان شرقی است. صفر صلاحلو با اشاره به این مطلب،افزود: بهره برداری از حضور گردشگران خارجی بهترین فرصت برای شناساندن تمامی ظرفیت های موجود به ویژه در حوزه اقتصاد است و بانک شهر نیز حامی این رویداد بزرگ بود.
سه شنبه 22 خرداد 1397

تبریز شهر موزه ها

تبریز شهر موزه ها تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی را می توان شهر موزه های ایران دانست؛ شهری که به تنهایی ١٤ موزه متنوع دارد. تبریز با داشتن پنج بار تجربه پایتخت بودن در سلسله های مختلف، آثار و بناهای تاریخی و موزه های غنی فراوانی دارد که هرکدام گوشه ای از تاریخ این بخش از سرزمین ایران را به نمایش گذاشته اند.
دوشنبه 7 خرداد 1397

کار های خلاقانه در موزه ها و اماکن فرهنگی تاریخی اجرایی شود

کار های خلاقانه در موزه ها و اماکن فرهنگی تاریخی اجرایی شود علی اصغر مونسان گفت: بسیاری از موزه ها و اماکن فرهنگی تاریخی کشورمان ظرفیت درآمدزایی دارند و باید با برنامه ریزی مناسب این درآمد صرف هزینه موزه ها و اماکن فرهنگی تاریخی شود.
دوشنبه 7 خرداد 1397

در مراسم رونمایی از فرش های جام جهانی 2018 مطرح شد؛

هنرمندان، فرهنگ و زیبایی های تبریز را به دنیا معرفی می کنند

هنرمندان، فرهنگ و زیبایی های تبریز را به دنیا معرفی می کنند شهردار تبریز با تاکید بر حمایت از هنرمندان و تولید کنندگان تبریزی گفت: هدفگذاری شهرداری تبریز بر اساس استعداد یابی، آموزش و اعزام بازیکنان بومی در قالب تیم ملی به مسابقات جام جهانی در ادوار آینده است.
يکشنبه 30 ارديبهشت 1397

مدیرعامل منطقه آزاد ارس مطرح کرد:

درخواست افزایش محدوده تردد خودروهای ارس پلاک درسطح آذربایجان شرقی

درخواست افزایش محدوده تردد خودروهای ارس پلاک درسطح آذربایجان شرقی مدیرعامل منطقه آزاد ارس گفت: استاندار با درخواست افزایش محدوده تردد خودروهای ارس پلاک در سطح استان آذربایجان شرقی موافقت کرده اند که این امر مستلزم طی مراحل اداری است.
يکشنبه 30 ارديبهشت 1397

استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد:

ضرورت توسعه زیرساخت های گردشگرپذیری تبریز همزمان با رویداد 2018

ضرورت توسعه زیرساخت های گردشگرپذیری تبریز همزمان با رویداد 2018 ستاندارآذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته همزمان با رویداد تبریز 2018 گفت: باید همه مسئولان و متولیان امر تلاش کنند تا تبریز به شهر گردشگر پذیر تبدیل شود.
يکشنبه 30 ارديبهشت 1397

همزمان با برگزاری مراسم روز روابط عمومی انجام گرفت؛

تجلیل از مدیران برتر روابط عمومی شهرداری تبریز

تجلیل از مدیران برتر روابط عمومی شهرداری تبریز شهریارنیوز: همزمان با برگزاری مراسم روز روابط عمومی و با حضور مهندس ایرج شهین باهر،شهردارتبریز از مدیران برتر روابط عمومی شهرداری تبریز و پیشکسوتان این عرصه با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.
شنبه 29 ارديبهشت 1397
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir