منوی اصلی
 
  امروز
شنبه
بهمن 1397
27
قمری:11 جمادى الثانية 1440

میلادی:16 فوریه 2019
 
 آرشیوخبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

سفیر اتریش:

آماده همکاری در حوزه های علمی، صنایع مادر و گردشگری با تبریز هستیم

آماده همکاری در حوزه های علمی، صنایع مادر و گردشگری با تبریز هستیم سفیر اتریش گفت: آمادگی سیاسی خیلی قوی برای اجرای رایزنی با هدف تقویت مراودات اقتصادی دو طرف داریم و زیرساخت های پذیرش تکنولوژی روز مدیریت شهری تبریز فراهم است.
پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397

2018 نقطه‌ی آغاز تحولات نوین در تبریز

لزوم برنامه ریزی برای تبدیل شدن به مقصد گردشگری

لزوم برنامه ریزی برای تبدیل شدن به مقصد گردشگری انتخاب یک شهر از سوی سازمان های بین المللی برای میزبانی از رویدادهای سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی اتفاقی است که شاید هرگز تکرار نشود
چهارشنبه 19 ارديبهشت 1397

شهردار تبریز مانع از تخریب خانه‌ی تاریخی ارفع‌الملک جلیلی شد

صدور دستور تملک و بازسازی نماد شهرداران بلدیه تبریز

صدور دستور تملک و بازسازی نماد شهرداران بلدیه تبریز با پیگیری و اقدام به موقع شهردار کلانشهر تبریز، خانه تاریخی ارفع الملک جلیلی (بانی عمارت ساعت) از تخریب حتمی نجات یافت.
دوشنبه 10 ارديبهشت 1397

شهردار کلانشهر تبریز:

شهردار کلانشهر تبریز: رفتار شهروندان بیشترین اثر را در جذب گردشگران دارد/ عید واقعی شهرداری با دیدن لبخند رضایت شهروندان
شنبه 8 ارديبهشت 1397

با امضا و تبادل تفاهمنامه همکاری بین شهرداران دو شهر صورت گرفت:

تبریز و اصفهان در حوزه گردشگری آستین بالا زدند/ هدف: جذب گردشگران داخلی و خارجی

تبریز و اصفهان در حوزه گردشگری آستین بالا زدند/ هدف: جذب گردشگران داخلی و خارجی با امضای تفاهمنامه همکاری بین شهرداران کلانشهرهای تبریز و اصفهان، این دو شهر در زمینه جذب و تبادل گردشگران داخلی و خارجی همکاری های خود را آغاز می کنند.
شنبه 8 ارديبهشت 1397

شهردار تبریز در دیدار با خلیفه کل ارامنه:

شهردار تبریز در دیدار با خلیفه کل ارامنه: توسعه و آبادانی شهر نیازمند مشارکت عموم شهروندان/ برگزاری باشکوه مراسم افتتاحیه تبریز 2018 با حضور رییس جمهور
شنبه 1 ارديبهشت 1397

سخنگوی مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی:

تبریز ۲۰۱۸ با حضور رئیس جمهور و ۴۰ وزیر از کشورهای اسلامی و سفرا افتتاح می‌شود

تبریز ۲۰۱۸ با حضور رئیس جمهور و ۴۰ وزیر از کشورهای اسلامی و سفرا افتتاح می‌شود سخنگوی مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه استان میزبان رئیس جمهور در ۴ و ۵ اردیبهشت خواهد بود، گفت: مراسم رسمی تبریز ۲۰۱۸ با حضور رئیس جمهور، ۲۱ وزیر از کشورهای اسلامی و ۱۹ سفیر آغاز می شود.
پنجشنبه 23 فروردين 1397

تبریز 2018؛ تبریز همه تبریزی ها

تبریز 2018؛ تبریز همه تبریزی ها تبریز رویداد های گوناگون است.این شهر کهن علاوه بر اینکه خود را برای پایتخت گردشگری جهان اسلام آماده می کند و گوشه چشمی به زیر ساخت های گردشگریش دارد، انتظاری فراتر در این سال از مردمان خود دارد تا یادآور هویت پر افتخارش باشند. تبریز جهانی تبریز همه تبریزی هاست.
پنجشنبه 23 فروردين 1397

موزه شهر تبریز در صدر بازدیدکنندگان نوروزی موزه های کشور

موزه شهر تبریز در صدر بازدیدکنندگان نوروزی موزه های کشور مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز گفت : از اول تا پایات تعطیلات نوروز امسال 92 هزار و 827 نفر از موزه شهر تبریز به عنوان نخستین موزه شهرداریهای ایران دیدن کردند که رکوردی جدید در بازدید از موزه های کشور محسوب میشود.
پنجشنبه 16 فروردين 1397

مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز:

اولین موزه شهر و شهرداری ایران رکورد بازدید از موزه‌های کشور را شکست

اولین موزه شهر و شهرداری ایران رکورد بازدید از موزه‌های کشور را شکست مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز از شکسته شدن رکورد بازدید موزه های کشور در اولین موزه شهر و شهرداری ایران خبر داد.
سه شنبه 14 فروردين 1397
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir