منوی اصلی
 
  امروز
پنجشنبه
مهر 1398
25
قمری:18 صفر 1441

میلادی:17 اکتبر 2019
 
 خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مکزیک «گردشگری خرید» را با کمک‌های جهانی راه می‌اندازد

مکزیک «گردشگری خرید» را با کمک‌های جهانی راه می‌اندازد سازمان جهانی گردشگری و شهر لئون، پروژه گردشگری خرید در مکزیک را توسعه می‌دهند.
چهارشنبه 7 آذر 1397

اولین رسانه گردشگری سلامت ایران رونمایی می‌شود

اولین رسانه گردشگری سلامت ایران رونمایی می‌شود اولین مجموعه رسانه‌ای حوزه گردشگری سلامت ایران با حضور مدیران، پزشکان و فعالان عرصه بهداشت و درمان در سنندج رونمایی می‌شود.
چهارشنبه 7 آذر 1397

معاون گردشگری:

تحریم‌های آمریکا «سفر ایران» را ارزان کرد

تحریم‌های آمریکا «سفر ایران» را ارزان کرد معاون گردشگری کشور از تهیه «برنامه استراتژیک اطلاع‌رسانی گردشگری در خارج از کشور» با همکاری وزارت امور خارجه خبر داد و گفت: بحران ناشی از بازگشت تحریم‌های آمریکا در گردشگری پشت سر گذاشته شده و تردیدها برای سفر به ایران تداوم پیدا نکرده است.
چهارشنبه 7 آذر 1397

معاون گردشگری:

«گرانی بلیت هواپیما» رها نشده/ پیشنهادهای جدیدی داده شد

«گرانی بلیت هواپیما» رها نشده/ پیشنهادهای جدیدی داده شد حدود شش‌ماه از افزایش قابل توجه قیمت بلت هواپیما گذشته و با وجود مخالفت صریح رییس‌جمهور با آن اما هنوز نرخ سفرهای هوایی متعادل نشده است. معاون گردشگری کشور درباره تازه‌ترین اقدامات و تحولات رخ داده درباره حل این چالش گفت که با حذف پروازهای چارتری مخالفت و درخواست کرده سیاست‌گذاری آن به سازمان میراث فرهنگی، ‌صنایع دستی و گردشگری واگذار شود.
شنبه 3 آذر 1397

آثار و صدای سلیم موذن‌زاده اردبیلی ثبت ملی می‌شود

آثار و صدای سلیم موذن‌زاده اردبیلی ثبت ملی می‌شود مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از ثبت ملی آثار و صدای زنده یاداستاد سلیم موذن‌زاده خبر داد.
شنبه 3 آذر 1397

چگونه ایران جزو امن‌ترین کشورهای دنیا برای سفر گردشگران شد؟

چگونه ایران جزو امن‌ترین کشورهای دنیا برای سفر گردشگران شد؟ دو مؤسسه بین‌المللی «اینترنشنال SOS» و «کنترل ریسک» در ارزیابی خود برای سال ۲۰۱۹، ایران را جزو امن‌ترین کشورهای جهان برای گردشگران معرفی کردند.
شنبه 3 آذر 1397

مسیر قلعه‌های« جوشین ورزقان - بابک» در مرحله تعیین مشاور

مسیر قلعه‌های« جوشین ورزقان - بابک» در مرحله تعیین مشاور نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس گفت: مسیر گردشگری «قلعه‌ جوشین ورزقان - قلعه بابک» در مرحله تعیین شرکت مشاور مطالعه طرح است و از نظر اکوتوریسم این مسیر گردشگری در کشور بی‌نظیر است.
يکشنبه 27 آبان 1397

قیمت اتاق هتل ۳ستاره ایرانی اندازه همبرگر اروپایی!

قیمت اتاق هتل ۳ستاره ایرانی اندازه همبرگر اروپایی! «قیمت کرایه یک شب اتاق در هتل‌های ۳ستاره ایران اندازه پول یک همبرگر در قاره اروپا است.» هتلداران معتقدند اقامت در ایران برای خارجی‌ها «مفت» شده، از طرفی با اعمال قوانین سختگیرانه، به خارجی‌ها برای خوابیدن در هتل‌های ایران یارانه داده می‌شود.
يکشنبه 27 آبان 1397

با دستور سازمان هواپیمایی در ۶ ماه نخست امسال

مجوز ۵۴ آژانس هواپیمایی لغو و ۳۱۰ سایت فروش بلیت فیلتر شد

مجوز ۵۴ آژانس هواپیمایی لغو و ۳۱۰ سایت فروش بلیت فیلتر شد درحالی که هنوز وزارت صمت طبق دستور رییس‌جمهور به موضوع گران‌فروشی بلیت هواپیما ورود نکرده و سازمان هواپیمایی به دلیل مشکلات تامین ارز دولتی همچنان از نرخ‌گذاری ایرلاین‌ها دفاع می‌کند و مقصر گران‌فروشی خارج از عرف را بیشتر آژانس‌های مسافرتی و سامانه‌های رزرواسیون می‌داند، اعلام شد که مجوز ۵۴ شرکت خدمات مسافرت هوایی به دلیل رعایت نکردن الزامات و توصیه‌های این سازمان لغو شده است.
يکشنبه 27 آبان 1397

صدای ایران را از رادیو چین می‌شنوید

صدای ایران را از رادیو چین می‌شنوید ۵ خبرنگار از رادیو و تلویزیون دولتی چین ماموریت گرفتند تا صدای سرزمین ایران را به گوش مردم کشورشان برسانند؛ مردمی که هنوز فکر می‌کنند ایران یک کشور عرب و سراسر بیابان است، مردمش به زبان عربی سخن می‌گویند و زنانش بُرقع به صورت می‌زنند.
يکشنبه 27 آبان 1397
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir