خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

در تعرفه عوارض محلی سال 98 مصوب شد،

​​​​​​​صدور مجوز رایگان تغییر کاربری گردشگری برای خانه های تاریخی و باغات تبریز

​​​​​​​صدور مجوز رایگان تغییر کاربری گردشگری برای خانه های تاریخی و باغات تبریز مدیر کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تبریز گفت: فرمانداری تبریز با تایید تعرفه عوارض محلی مصوب برای سال آینده، مجوز تغییر کاربری گردشگری برای خانه های تاریخی تبریز رایگان صادر می شود.
دوشنبه 15 بهمن 1397

شادترین مردم جهان در کدام کشورها زندگی می کنند؟

شادترین مردم جهان در کدام کشورها زندگی می کنند؟ در میان کشورهای جهان می توانید کشورهایی با شادترین مردم جهان را پیدا کنید. تحقیقی که بر روی شهروندان و مردمان ۵۲ کشور جهان انجام شده است، توانسته لیستی از ۱۰ کشوری که شادترین مردم جهان را دارند ارائه دهند. هر چند که لیستی از ناراحت ترین مردم جهان نیز با این پروژه و تحقیق مشخص شده اما در این مطلب تنها به معرفی کشورهایی با شادترین مردم جهان می پردازیم. آیا شما هم دوست دارید بدانید که چه کشورهایی خوشبخت ترین و شادترین مردم جهان را دارد؟ پس با ما در ادامه همراه باشید تا ۱۰ کشور برتر و معرفی شده در این زمینه را به شما معرفی کنیم.
دوشنبه 8 بهمن 1397

پیست های اسکی جاذب گردشگران زمستانی

پیست های اسکی جاذب گردشگران زمستانی وقتی از گردشگری حرف میزنیم دقیقا چه چیزی را مد نظر داریم؟ هوای دلپذیر بهاری  و طبیعت شکوفا که هر انسانی را به وجد می آورد؟
چهارشنبه 12 دي 1397

بازدید معاون وزیر کشور از اولین موزه شهر و شهرداری ایران

بازدید معاون وزیر کشور از اولین موزه شهر و شهرداری ایران معاون وزیر کشور و رئیس سازمان امور اجتماعی  از اولین موزه شهر و شهرداری کشور بازدید کرد.
چهارشنبه 21 آذر 1397

مدیر موزه استاد شهریار و عضو هیئت امنا:

خودروی منتسب به استاد شهریار در حال بهسازی است/ مرمت استحکام بخشی موزه منوط به جلب رضایت همسایه ها

خودروی منتسب به استاد شهریار در حال بهسازی است/ مرمت استحکام بخشی موزه منوط به جلب رضایت همسایه ها مدیر موزه و عضو هیئت امنای موزه استاد شهریار از بهسازی خودرو منتسب به استاد شهریار خبرداد.
دوشنبه 19 آذر 1397

مقایسه قیمت هتل با اجاره خانه در شش شهر محبوب توریستی کشور

یک شب به از هزار شب!

یک شب به از هزار شب! متوسط قیمت یک شب اقامت در هتل‌های رشت 13 برابر اجاره یک خانه نقلی در این شهر است. این نسبت در تهران به شش برابر و در مشهد به 9 برابر می‌رسد.
شنبه 17 آذر 1397

مونسان در حاشیه جلسه دولت

آمارهای گردشگری رشد بسیار خوبی داشته است

آمارهای گردشگری رشد بسیار خوبی داشته است رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به اینکه تلاش‌های ما برای مقابله با ایران هراسی در حال نتیجه دادن است و خبرهای خوبی درباره گردشگری وجود دارد، گفت: برای افزایش اشتغال کشور از طریق حوزه گردشگری تلاش می‌کنیم.
چهارشنبه 14 آذر 1397

گردشگری رشد اقتصادی جهان را مثبت می‌کند

گردشگری رشد اقتصادی جهان را مثبت می‌کند بر اساس تازه‌ترین آمارهای ارائه شده از سازمان جهانی گردشگری، گسترش توریسم و گردشگری می تواند رشد اقتصادی جهان را در سال‌های آتی مثبت کند.
چهارشنبه 14 آذر 1397

یادداشت/2

گردشگری خلاق، گنج پنهان در شهرهای ایران/ سهم تبریز از گردشگری خلاق چیست؟

گردشگری خلاق، گنج  پنهان در شهرهای ایران/ سهم تبریز از گردشگری خلاق چیست؟ در راستای دستیابی به این اهداف، زمینه‌های عرضه در شهر خلاق پیوسته از طریق پویایی و جست‌وجو باید به‌روز شود و تسهیلات و خدمات ارائه‌شده متناسب با سلیقه جامعه مهمان تغییر کند. خلاقیت ممکن است کشف برخی راز و رمزهای فرهنگی و تاریخی ساکن شهرها باشد؛ به عنوان مثال در سفرنامه‌های موجود درباره ایران دوره قاجار کشورمان به عنوان کشوری کثیف با کوچه‌های تنگ، پرپیچ‌وخم و بن‌بست توصیف شده است اما معماری ایران در دوره‌های مختلف تاریخی می‌تواند ذهنیت گردشگر را تغییر دهد.
شنبه 10 آذر 1397

یادداشت/1

گردشگری خلاق، گنج  پنهان در شهرهای ایران/ سهم تبریز از گردشگری خلاق چیست؟

گردشگری خلاق، گنج  پنهان در شهرهای ایران/ سهم تبریز از گردشگری خلاق چیست؟ چندی است که درباره شهرخلاق در حوزه گردشگری و در سطح جهانی سخن به میان می آید و در سال های اخیر نیز در کشور ما این موضوع توانسته توجه فعالان حوزه توریسم را به خود جلب کند.
شنبه 10 آذر 1397