منوی اصلی
 
  امروز
سه شنبه
تير 1398
25
قمری:13 ذو القعدة 1440

میلادی:16 ژوئیه 2019
 
 خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دکتر علی‌اصغر شعردوست: ایران همواره دوست روزهای سخت تاجیکستان بوده است

دکتر علی‌اصغر شعردوست:
ایران همواره دوست روزهای سخت تاجیکستان بوده است دکتر علی‌اصغر شعردوست، محقق ادبی گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره صمیمیت و دوستی خود را به تاجیکستان، نه تنها در روزهای خوشی و آرامش، بلکه در روزهای سخت، به اثبات رسانده است.
چهارشنبه 28 آبان 1393

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز: پارک موزه دفاع مقدس، از ارزنده‌ترین آثار معماری در حوزه دفاع‌مقدس است

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز:
پارک موزه دفاع مقدس، از ارزنده‌ترین آثار معماری در حوزه دفاع‌مقدس است معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز، گفت: با بهره‌برداری از پارک موزه دفاع مقدس که ایده آن، برای نخستین بار در کشور، در شهر تبریز مطرح شده است، شهر تبریز صاحب یکی از ارزنده‌ترین آثار معماری در حوزه دفاع‌مقدس خواهد شد.
شنبه 24 آبان 1393

معاون وزیر راه و شهرسازي: بخشی از مالیات های محلی، به نظام مدیریت شهری تعلق می یابد

معاون وزیر راه و شهرسازي:
بخشی از مالیات های محلی، به نظام مدیریت شهری تعلق می یابد
معاون شهرسازي و معماري وزیر راه و شهرسازي گفت: مسئولان اقتصادی دولت به این نتیجه رسیده اند که بخشی از مالیات های محلی، متعلق به نظام مدیریت شهری باشد.
شنبه 24 آبان 1393

استاد نمونه دانشگاه تهران: رویکردهای شهرسازی، نیازمند قرائت جدیدی از مفهوم «شهر» است

استاد نمونه دانشگاه تهران:
رویکردهای شهرسازی، نیازمند قرائت جدیدی از مفهوم «شهر» است استاد نمونه دانشگاه تهران گفت: دوران عام بودن شهرها به سر آمده و امروز، لازم است که شهر را با قرائت جدیدی بازخوانی و بازتالیف کنیم.
شنبه 24 آبان 1393

گردشگری سلامت؛ برگی نو در صنایع پاک

گردشگری سلامت؛ برگی نو در صنایع پاک ایران با داشتن مزیت های فراوان همچون کیفیت بالای خدمات سلامت، پزشکان حرفه ای و جاذبه های طبیعی درمانی می تواند بر پایه اهداف سند چشم انداز، قطب گردشگری سلامت در منطقه باشد.
جمعه 23 آبان 1393

نماینده شهرداران کشور: رفع چالش های اداره شهر، در گرو تحقق مدیریت واحد شهری است

نماینده شهرداران کشور:
رفع چالش های اداره شهر، در گرو تحقق مدیریت واحد شهری است نماینده شهرداران کشور، رفع چالش های مختلف شهر را نیازمند تحقق مدیریت واحد شهری دانست و اظهار داشت: اگر خواهان روانسازی مباحث شهر هستیم باید در یک جشم انداز مشخص، مسئولیت اداره شهر را متوجه مدیریت واحد شهرداری ها بدانیم.
جمعه 23 آبان 1393

شهردار تبریز خبر داد: موزه صنعت و تجارت بر پا می شود

شهردار تبریز خبر داد:
موزه صنعت و تجارت بر پا می شود شهردار تبریز گفت: با ساخت ساختمان جدید اتاق بازرگانی تبریزمکان ساختمان فعلی آن به موزه صنعت و تجارت آذربایجان تبدیل خواهد شد.
پنجشنبه 22 آبان 1393

نگاهی به وضعیت حمام های تاریخی شهر تبریز

نگاهی به وضعیت حمام های تاریخی شهر تبریز شهریارنیوز: تبریز، شهری که به شهر اولین ها معروف است؛ این روزها نمی تواند در برخی حوزه ها از عنوان خود به خوبی دفاع کند. در فاصله چند کیلومتری کلانشهر تبریز و در کشوری که در برخی مناسبات و پتانسیل هایش فاصله بسیار زیادی با این شهر دارد؛ استفاده بهینه از امکانات توریستی و فرهنگ تاریخی آن کشور گوی سبقت را از تبریزی ها ربوده است!
پنجشنبه 22 آبان 1393

فعالیت سرمایه گذاران در مناطق کم برخوردار شهر سیمای کلانشهر تبریز را ارتقا می‌بخشد

فعالیت سرمایه گذاران در مناطق کم برخوردار شهر سیمای کلانشهر تبریز را ارتقا می‌بخشد شهردار تبریز گفت: سرمایه‌گذاری‌هایی مانند مجتمع ایپک پالاس در مناطق کم برخوردار شهر، وضعیت مناطق محروم و زندگی مردم در این محدوده و کل شهر تبریز را ارتقا می‌بخشد.
چهارشنبه 21 آبان 1393

تالاب بین المللی قوری گل آبگیری شد

تالاب بین المللی قوری گل آبگیری شد مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: با اصلاح و بازسازی کانال انتقال آب، تالاب بین المللی قوری گل آبگیری شد.
چهارشنبه 21 آبان 1393
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir