منوی اصلی
 
  امروز
شنبه
تير 1398
29
قمری:17 ذو القعدة 1440

میلادی:20 ژوئیه 2019
 
 خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اختصاص 700 میلیون ریال وام بلاعوض به مالکان خانه های تاریخی

اختصاص 700 میلیون ریال وام بلاعوض به مالکان خانه های تاریخی معاون سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: 700 میلیون ریال وام بلاعوض به مالکان خانه های تاریخی که منازل آنها به ثبت ملی رسیده اختصاص می یابد.
دوشنبه 19 آبان 1393

شهردار تبریز عنوان کرد: استفاده از نظرات معماران و عموم کارشناسان علاقمند در طراحی میدان ساعت

شهردار تبریز عنوان کرد:
استفاده از نظرات معماران و عموم کارشناسان علاقمند در طراحی میدان ساعت شهردار تبریز از معماران و عموم کارشناسان علاقمند خواست تا پیشنهادهای خود را در خصوص طراحی میدان ساعت ارایه دهند.
دوشنبه 19 آبان 1393

ایجاد پارک‌های موضوعی و همسان با هویت محلات در تبریز

ایجاد پارک‌های موضوعی و همسان با هویت محلات در تبریز مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تبریز با اشاره به رویکرد سازمان پارکها در راستای احداث پارک‌های موضوعی گفت: هر پارکی دارای موضوع خاص می باشد که در بطن فضای سبز گنجانده شده است.
دوشنبه 19 آبان 1393

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز: حوزه درآمد، رکن اصلی فعالیت های شهرداری است

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز:
حوزه درآمد، رکن اصلی فعالیت های شهرداری است نایب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز، حوزه درآمد را رکن اصلی فعالیت شهرداری خواند و گفت: بررسی مسایل اساسی و مرتبط با این حوزه اساسی، در جهت‌گیری و حرکت روبه جلو شهرداری تاثیرگذار خواهد.
يکشنبه 18 آبان 1393

دکتر فریدون بابایی اقدم: سازمان توسعه گردشگری با آژانس های مسافرتی هماهنگی های لازم را ایجاد کنند

دکتر فریدون بابایی اقدم:
سازمان توسعه گردشگری با آژانس های مسافرتی هماهنگی های لازم را ایجاد کنند عضو شورای اسلامی شهر تبریز بر ایجاد هماهنگی سازمان توسعه گردشگری با آژانس های مسافرتی برای جذب گردشگر به تبریز تاکید کرد.
يکشنبه 18 آبان 1393

بازار مظفریه تبریز محل اتصال و پایانه مراسم عزاداری حضرت حسین (ع) است

بازار مظفریه تبریز محل اتصال و پایانه مراسم عزاداری حضرت حسین (ع) است رئیس سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز گفت: بازار مظفریه تبریز به عنوان بزرگترین بازار سرپوشیده فرش جهان محل اتصال و پایانه مراسم عزاداری حضرت حسین (ع) است.
شنبه 17 آبان 1393

بازار تبریز مستعد حمایت مسئولان و مدیران شهری است

بازار تبریز مستعد حمایت مسئولان و مدیران شهری است مجموعه عظیم بازار که به عنوان بزرگترین مجموعه سرپوشیده سنتی و تاریخی جهان به عنوان یک میراث فرهنگی ماندگار برای کلان شهر تبریز به شمار می‌رود.
شنبه 17 آبان 1393

محرم در آذربایجان شرقی

محرم در آذربایجان شرقی در استان آذربايجان‌شرقي فرقي نمي‌كند ترك باشي يا فارس، عرب باشي يا عجم، محرم كه شروع شود دلت خواه ناخواه تو را به گوشه‌اي خواهد كشاند تا فارغ از هر دغدغه‌اي در قالب ‌هيات‌هاي عزاداري به ابراز عشق و ارادت به سالار شهيدان بپردازيد.
شنبه 17 آبان 1393

عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تبریز: توسعه گردشگری تاریخی، نیازمند حفظ بافت‌های تاریخی است

عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تبریز:
توسعه گردشگری تاریخی، نیازمند حفظ بافت‌های تاریخی است عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تبریز بر لزوم حفظ بافت‌های تاریخی تاکید کرد.
چهارشنبه 14 آبان 1393

عزاداری تاریخی بازار تبریز در تاسوعا و عاشورای حسینی

عزاداری تاریخی بازار تبریز در تاسوعا و عاشورای حسینی بناي معظم و سرپوشيده‌ي «بازار تاريخي تبريز»، همزمان با ماه محرم، شاهد سوگواري عزاداران حسين بن‌علي(ع) است.
چهارشنبه 14 آبان 1393
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir