منوی اصلی
 
  امروز
شنبه
تير 1398
29
قمری:17 ذو القعدة 1440

میلادی:20 ژوئیه 2019
 
 خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

کرسی گردشگری یونسکو در ایران راه‌اندازی می شود

 کرسی گردشگری یونسکو در ایران راه‌اندازی می شود دیپلماسی گردشگری می‌تواند در آینده نزدیک نقشی معادل دیپلماسی سنتی در عرصه بین‌الملل ایفا کند.
يکشنبه 11 آبان 1393

کاهش ارزش پول ایران و جذب گردشگران بیشتر

کاهش ارزش پول ایران و جذب گردشگران بیشتر کاهش ارزش پول ایران باعث می‌شود به‌دلیل ارزان بودن خدمات گردشگری و سلامت، بتوانیم گردشگر بیشتری جذب کنیم.
يکشنبه 11 آبان 1393

ایران در انتظار سفر 80 قطار از اروپا

ایران در انتظار سفر 80 قطار از اروپا رییس جامعه تورگردانان ایران از ثبت تقاضای 12 هزار گردشگر خارجی برای سفر با قطار از اروپا به ایران خبر داد، قطار لوکسی که با 13 واگن فقط برای 150 نفر جا دارد و اگر بخواهد آن جمعیت را به ایران بیاورد باید نزدیک به 80 بار دیگر به ایران تردد داشته باشد.
يکشنبه 11 آبان 1393

برگزاری مراسم عزاداری اباعبدالله حسین توسط سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز

برگزاری مراسم عزاداری اباعبدالله حسین توسط سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز مراسم عزای حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با حضور مدیرعامل، پرسنل و همکاران سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز برگزار شد.
شنبه 10 آبان 1393

با افتتاح فاز دوم محقق شده است؛ تاریخ تبریز در یک نگاه، با توسعه پارک مینیاتوری + تصاویر

با افتتاح فاز دوم محقق شده است؛
تاریخ تبریز در یک نگاه، با توسعه پارک مینیاتوری + تصاویر فاز دوم پارک مینیاتور همزمان با سفر معاون نظارت وبرنامه ریزی رئیس جمهور به شهر تبریز به بهره برداری رسید.
پنجشنبه 8 آبان 1393

با هماهنگی سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز تعدادی از دانشجویان دانشگاه علمی-کاربردی از خانه موزه علی مسیو دیدن کردند.

با هماهنگی سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز
تعدادی از دانشجویان دانشگاه علمی-کاربردی از خانه موزه علی مسیو دیدن کردند. دانشجویان دانشگاه جامع علمی و کاربردی شهرداری تبریز از خانه موزه علی مسیو بازدید کردند.
پنجشنبه 8 آبان 1393

چهره واقعی ایران از دید گردشگران قطار اروپایی اینجا امن است و مردم‌بسیار دوست‌داشتنی هستند

چهره واقعی ایران از دید گردشگران قطار اروپایی
اینجا امن است و مردم‌بسیار دوست‌داشتنی هستند اینجا امن است و مردم‌بسیار دوست‌داشتنی هستند گردشگرانی که صبح امروز با قطار گردشگری اروپایی پس از بازدید از شهرهای زنجان، اصفهان، شیراز و یزد با استقبال مسئولین سازمان میراث فرهنگی و تعداد کثیری از خبرنگاران وارد ایستگاه راه آهن تهران شدند.
سه شنبه 6 آبان 1393

سلطانی فر در سومین مجمع جهانی اقتصاد گردشگری در ماکائو چین: احیاء جاده ابریشم موجب توسعه گردشگری و اقتصادی جوامع محلی می‌شود.

سلطانی فر در سومین مجمع جهانی اقتصاد گردشگری در ماکائو چین:
احیاء جاده ابریشم موجب توسعه گردشگری و اقتصادی جوامع محلی می‌شود. ایران تنها كشوري است كه راه‌هاي دريايي و زميني ابريشم در آن با هم از طريق خليج فارس برخورد پیدا می کرد.
سه شنبه 6 آبان 1393

فرماندار تبریز: تحقق جایگاه تبریز در سند چشم انداز در گرو استفاده بهینه از ظرفيتهاي فرهنگی است.

فرماندار تبریز:
تحقق جایگاه تبریز در سند چشم انداز در گرو استفاده بهینه از ظرفيتهاي فرهنگی است. فرماندار تبريز بر لزوم شناسایی بازخورد و میزان تأثیر برنامه های فرهنگی تکید کرد.
سه شنبه 6 آبان 1393

شهردار تبریز در بازدید از پروژه افلاک‌نما تاکید کرد؛ تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی با حفظ شاخص‌های کیفی و اصول زیباسازی

شهردار تبریز در بازدید از پروژه افلاک‌نما تاکید کرد؛
تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی با حفظ شاخص‌های کیفی و اصول زیباسازی شهردار تبریز از روند احداث پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان افلاک‌نما بازدید کرد.
سه شنبه 6 آبان 1393
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir