منوی اصلی
 
  امروز
سه شنبه
تير 1398
25
قمری:13 ذو القعدة 1440

میلادی:16 ژوئیه 2019
 
 خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دستاورد پانزدهمین نشست معاونت های برنامه ریزی و توسعه شهرداریهای کلانشهرهای کشور؛ موزه ملی کلانشهرها در تبریز ایجاد می شود

دستاورد پانزدهمین نشست معاونت های برنامه ریزی و توسعه شهرداریهای کلانشهرهای کشور؛
موزه ملی کلانشهرها در تبریز ایجاد می شود ایجاد موزه ملی کلانشهرها در تبریز از دستاوردهای پانزدهمین نشست معاونت های برنامه ریزی و توسعه شهرداریهای کلانشهرهای کشور بود.
سه شنبه 6 آبان 1393

بازار تاریخی تبریز از دریچه دوربین "بوریس لمون" فرانسوی

بازار تاریخی تبریز از دریچه دوربین "بوریس لمون" فرانسوی لمون مجموعه خود از ایران را با عنوان "ایران شگفت‌انگیز" نام‌گذاری کرده و نوشته آنچه از معماری و فرهنگ در ایران دیده باور نکردنی بوده است.
دوشنبه 5 آبان 1393

با هزینه‌‌ای بالغ بر 13 میلیارد ریال صورت گرفت؛ بهره‌برداری از پروژه پیاده‌راه سازی محله تاریخی و فرهنگی مقصودیه

با هزینه‌‌ای بالغ بر 13 میلیارد ریال صورت گرفت؛
بهره‌برداری از پروژه پیاده‌راه سازی محله تاریخی و فرهنگی مقصودیه با حضور شهردار تبریز، اعضای شورای اسلامی شهر تبریز، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و جمعی از شهروندان تبریزی، پیاده‌راه مقصودیه به بهره‌برداری رسید.
يکشنبه 4 آبان 1393

شهردار تبریز در مراسم بهره‌برداری از پیاده‌راه مقصودیه: توسعه حمل‌و‌نقل عمومی و ایجاد پیاده‌راه در هسته مرکزی شهر ادامه خواهد داشت

شهردار تبریز در مراسم بهره‌برداری از پیاده‌راه مقصودیه:
توسعه حمل‌و‌نقل عمومی و ایجاد پیاده‌راه در هسته مرکزی شهر ادامه خواهد داشت شهردار تبریز گفت: توجه به پیشینه تاریخی و فرهنگی شهر تبریز، محوریت مهم رویکردهای عمران و شهرسازی تبریز است.
يکشنبه 4 آبان 1393

هفته فرهنگی تبریز در ارزروم ترکیه برگزار شد.

هفته فرهنگی تبریز در ارزروم ترکیه برگزار شد. ‘هفته فرهنگی تبریز’ با همکاری سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در شهر ‘ارزروم’ ترکیه برگزار شد.
سه شنبه 29 مهر 1393

چرا گردشگران تبریز را انتخاب می‌کنند؟

چرا گردشگران تبریز را انتخاب می‌کنند؟ تبریز از باستانی‌ترین شهرهای ایران همواره در طول تاریخ میزبان جهانگردان ایرانی و خارجی بوده است، در این بین آب هوای مناسب، موقعیت جغرافیایی ویژه، وجود بناهای تاریخی و … از جاذبه‌های گردشگری این شهر هستند.
سه شنبه 29 مهر 1393

تجلیل از راهنمایان و فعالان گردشگری شهرداری تبریز

تجلیل از راهنمایان و فعالان گردشگری شهرداری تبریز برنامه تجلیل از راهنمایان و فعالان گردشگری در تالار اندیشه شهرداری تبریز برگزار شد.
شنبه 26 مهر 1393

شهردار تبریز: برج خلعت‌پوشان نماد مدنیت، نظم و آگاهی پیشینه شهر تبریز است.

شهردار تبریز:
برج خلعت‌پوشان نماد مدنیت، نظم و آگاهی پیشینه شهر تبریز است. شهردار تبریز گفت: همت عمران و آبادانی در مجموعه مدیران و مسئولان شهر تبریز چشمگیر است.
شنبه 19 مهر 1393

تقدیر شهردار تبریز از گردآوردنده نفیس‌ترین اثر گردشگری شهری کشور

تقدیر شهردار تبریز از گردآوردنده نفیس‌ترین اثر گردشگری شهری کشور در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرایی ساماندهی به فضای محدوده برج خلعت پوشان، از «داوود وکیل‌زاده » گردآوردنده نفیس‌ترین اثر گردشگری شهری کشور قدردانی کرد.
چهارشنبه 16 مهر 1393

شهردار کلانشهر تبریز در روز جهانی گردشگری خبر داد: بخشی از بافت قدیمی و مرکز شهر به منطقه گردشگری تبدیل می شود.

شهردار کلانشهر تبریز در روز جهانی گردشگری خبر داد:
بخشی از بافت قدیمی و مرکز شهر به منطقه گردشگری تبدیل    می شود. شهردار کلانشهر تبریز با اعلام اینکه به زودی خیابان امام از چهارراه شهید بهشتی تا اول خیابان خاقانی بدنه سازی می شود از تبدیل بخشی از بافت قدیمی و مرکزی شهر به منطقه گردشگری خبر داد.
يکشنبه 6 مهر 1393
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir