منوی اصلی
 
  امروز
شنبه
تير 1398
29
قمری:17 ذو القعدة 1440

میلادی:20 ژوئیه 2019
 
 خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

در استقبال از هفته نکوداشت تبریز؛ مسابقه رالی تاکسی در تبریز برگزار شد.

در استقبال از هفته نکوداشت تبریز؛
مسابقه رالی تاکسی در تبریز برگزار شد. شهریارنیوز: در استقبال از برگزاری هفته نکوداشت تبریز مسابقه رالی تاکسی صبح روز جمعه در تبریز برگزار شد.
شنبه 22 شهريور 1393

افتتاح موزه خصوصی خودروهای کلاسیک تبریز

افتتاح موزه خصوصی خودروهای کلاسیک تبریز با حضور شهردار تبریز و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز، موزه خودروهای کلاسیک تبریز، شب گذشته افتتاح شد.
پنجشنبه 20 شهريور 1393

چهره واقعی تبریز از نگاه گردشگر ترکیه‌ای

چهره واقعی تبریز از نگاه گردشگر ترکیه‌ای گسترش وسایل ارتباط جمعی کمک بسیاری جهت شناساندن کشور ما به مردم دنیا می‌کند اما ...
سه شنبه 18 شهريور 1393

اولین نمایشگاه و رژه بزرگ خودروهای کلاسیک تبریز

اولین نمایشگاه و رژه بزرگ خودروهای کلاسیک تبریز اولین نمایشگاه و رژه بزرگ خودروهای کلاسیک تبریز، جمعه 21 شهریورماه 1393 در پارک ائل‌گلی تبریز برگزار می‌شود.
دوشنبه 17 شهريور 1393

معرفی فرهنگ، آداب و رسوم، غذا و صنایع دستی

معرفی فرهنگ، آداب و رسوم، غذا و صنایع دستی صنعت گردشگری گسترده ترین صنعت خدماتی و اصلی‌ترین صنعت اشتغال‌زا و ورود ارز در جهان است و توسعه اقتصاد کشور را به دنبال دارد.
يکشنبه 16 شهريور 1393

معرفی سرپرست معاونت اداری مالی سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز

معرفی سرپرست معاونت اداری مالی سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز به گزارش سازمان توسعه گردشگری، رضا خلیلی سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری عزیزی را به عنوان سرپرست معاونت اداری مالی سازمان معرفی نمود.
يکشنبه 16 شهريور 1393

رکوردشکنی گردشگران تهرانی در تبریز

رکوردشکنی گردشگران تهرانی در تبریز رضا خلیلی از افزایش 36/6 درصدی حضور گردشگران در تبریز نسبت به دوره مشابه سال قبل، از زمان شروع دور دوم سفرهای تابستانی خبر داد.
شنبه 15 شهريور 1393

اتوبوس‌های تبریز‌گردی شیوه‌ای منحصر به فرد برای معرفی بیشتر تبریز به گردشگران داخلی و خارجی

اتوبوس‌های تبریز‌گردی شیوه‌ای منحصر به فرد برای معرفی بیشتر تبریز به گردشگران داخلی و خارجی طرح تبریزگردی که توسط سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز برای نخستین بار در کشور اجرا شده ضمن افزایش رضایتمندی گردشگران موجب صدور فرهنگ و آداب رسوم این استان به سایر نقاط کشور و شهرهای مختلف دنیا نیز شده است.
پنجشنبه 13 شهريور 1393

کاهش ترافیک، صرفه جویی در زمان، افزایش اطلاعات مسافران

کاهش ترافیک، صرفه جویی در زمان، افزایش اطلاعات مسافران ابتکار تبریزگردی شهرداری تبریز که چند سالی است توسط شهرداری تبریز اجرا می‌شود و در این طرح تاکسی‌های "از من بپرس" و اتوبوس‌های تبریزگردی به همراه راهنما صبح‌ها از ساعت 10 و عصرها از ساعت30 : 4 به مسافران خدمات رایگان ارائه می‌دهند و آنها را به موزه‌ها و اماکن دیدنی شهر تبریز می‌برند.
پنجشنبه 13 شهريور 1393

ارائه خدمات سازمان توسعه گردشگری به مددجویان مؤسسه توانبخشی روان آسای تبریز

ارائه خدمات سازمان توسعه گردشگری به مددجویان مؤسسه توانبخشی روان آسای تبریز نگاهی به وضعیت فعلی جامعه حاکی از آن است که در ایران هنوز تا پذیرش علمی حقوق افراد کم توان جسمی و ذهنی به عنوان شهروندان جامعه که باید از امکانات همتراز با بقیه استفاده کنند فاصله بسیار داریم.
پنجشنبه 13 شهريور 1393
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir