خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

با افتتاح فاز دوم محقق شده است؛ تاریخ تبریز در یک نگاه، با توسعه پارک مینیاتوری + تصاویر

با افتتاح فاز دوم محقق شده است؛
تاریخ تبریز در یک نگاه، با توسعه پارک مینیاتوری + تصاویر فاز دوم پارک مینیاتور همزمان با سفر معاون نظارت وبرنامه ریزی رئیس جمهور به شهر تبریز به بهره برداری رسید.
پنجشنبه 8 آبان 1393

با هماهنگی سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز تعدادی از دانشجویان دانشگاه علمی-کاربردی از خانه موزه علی مسیو دیدن کردند.

با هماهنگی سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز
تعدادی از دانشجویان دانشگاه علمی-کاربردی از خانه موزه علی مسیو دیدن کردند. دانشجویان دانشگاه جامع علمی و کاربردی شهرداری تبریز از خانه موزه علی مسیو بازدید کردند.
پنجشنبه 8 آبان 1393

چهره واقعی ایران از دید گردشگران قطار اروپایی اینجا امن است و مردم‌بسیار دوست‌داشتنی هستند

چهره واقعی ایران از دید گردشگران قطار اروپایی
اینجا امن است و مردم‌بسیار دوست‌داشتنی هستند اینجا امن است و مردم‌بسیار دوست‌داشتنی هستند گردشگرانی که صبح امروز با قطار گردشگری اروپایی پس از بازدید از شهرهای زنجان، اصفهان، شیراز و یزد با استقبال مسئولین سازمان میراث فرهنگی و تعداد کثیری از خبرنگاران وارد ایستگاه راه آهن تهران شدند.
سه شنبه 6 آبان 1393

سلطانی فر در سومین مجمع جهانی اقتصاد گردشگری در ماکائو چین: احیاء جاده ابریشم موجب توسعه گردشگری و اقتصادی جوامع محلی می‌شود.

سلطانی فر در سومین مجمع جهانی اقتصاد گردشگری در ماکائو چین:
احیاء جاده ابریشم موجب توسعه گردشگری و اقتصادی جوامع محلی می‌شود. ایران تنها كشوري است كه راه‌هاي دريايي و زميني ابريشم در آن با هم از طريق خليج فارس برخورد پیدا می کرد.
سه شنبه 6 آبان 1393

فرماندار تبریز: تحقق جایگاه تبریز در سند چشم انداز در گرو استفاده بهینه از ظرفيتهاي فرهنگی است.

فرماندار تبریز:
تحقق جایگاه تبریز در سند چشم انداز در گرو استفاده بهینه از ظرفيتهاي فرهنگی است. فرماندار تبريز بر لزوم شناسایی بازخورد و میزان تأثیر برنامه های فرهنگی تکید کرد.
سه شنبه 6 آبان 1393

شهردار تبریز در بازدید از پروژه افلاک‌نما تاکید کرد؛ تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی با حفظ شاخص‌های کیفی و اصول زیباسازی

شهردار تبریز در بازدید از پروژه افلاک‌نما تاکید کرد؛
تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی با حفظ شاخص‌های کیفی و اصول زیباسازی شهردار تبریز از روند احداث پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان افلاک‌نما بازدید کرد.
سه شنبه 6 آبان 1393

دستاورد پانزدهمین نشست معاونت های برنامه ریزی و توسعه شهرداریهای کلانشهرهای کشور؛ موزه ملی کلانشهرها در تبریز ایجاد می شود

دستاورد پانزدهمین نشست معاونت های برنامه ریزی و توسعه شهرداریهای کلانشهرهای کشور؛
موزه ملی کلانشهرها در تبریز ایجاد می شود ایجاد موزه ملی کلانشهرها در تبریز از دستاوردهای پانزدهمین نشست معاونت های برنامه ریزی و توسعه شهرداریهای کلانشهرهای کشور بود.
سه شنبه 6 آبان 1393

بازار تاریخی تبریز از دریچه دوربین "بوریس لمون" فرانسوی

بازار تاریخی تبریز از دریچه دوربین "بوریس لمون" فرانسوی لمون مجموعه خود از ایران را با عنوان "ایران شگفت‌انگیز" نام‌گذاری کرده و نوشته آنچه از معماری و فرهنگ در ایران دیده باور نکردنی بوده است.
دوشنبه 5 آبان 1393

با هزینه‌‌ای بالغ بر 13 میلیارد ریال صورت گرفت؛ بهره‌برداری از پروژه پیاده‌راه سازی محله تاریخی و فرهنگی مقصودیه

با هزینه‌‌ای بالغ بر 13 میلیارد ریال صورت گرفت؛
بهره‌برداری از پروژه پیاده‌راه سازی محله تاریخی و فرهنگی مقصودیه با حضور شهردار تبریز، اعضای شورای اسلامی شهر تبریز، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و جمعی از شهروندان تبریزی، پیاده‌راه مقصودیه به بهره‌برداری رسید.
يکشنبه 4 آبان 1393

شهردار تبریز در مراسم بهره‌برداری از پیاده‌راه مقصودیه: توسعه حمل‌و‌نقل عمومی و ایجاد پیاده‌راه در هسته مرکزی شهر ادامه خواهد داشت

شهردار تبریز در مراسم بهره‌برداری از پیاده‌راه مقصودیه:
توسعه حمل‌و‌نقل عمومی و ایجاد پیاده‌راه در هسته مرکزی شهر ادامه خواهد داشت شهردار تبریز گفت: توجه به پیشینه تاریخی و فرهنگی شهر تبریز، محوریت مهم رویکردهای عمران و شهرسازی تبریز است.
يکشنبه 4 آبان 1393