منوی اصلی
 
اوقات شرعی 
 
  آمار سايت
مهمان : 121
اعضا عضو سایت : 2
اعضا آنلاین : 0
امروز : 11
ديروز : 309
ماه : 11399
 
  امروز
پنجشنبه
شهريور 1396
30
قمری:29 ذو الحجة 1438

میلادی:21 سپتامبر 2017
 
 آرشیوخبر
کلمه کلیدی
:
از
تا

در نشست سفیر اتریش و مونسان مطرح شد

اتریش در ایران قطار گردشگری راه‌اندازی می‌کند

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در دیدار با سفیر اتریش در ایران تاکید کرد که ایران مقصد خوبی برای گردشگران اروپایی به‌ویژه توریست‌های اتریشی است.
چهارشنبه 29 شهريور 1396

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی: توسعه بخش خدمات می‌تواند مشکل اشتغال را حل کند

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تأکید کرد که مسئله اشتغال با تکیه بر صنعت حل نمی‌شود بلکه توسعه بخش خدمات می‌تواند مشکل اشتغال را حل کند. بیشترین تعداد شغل در بخش خدمات نیز در حوزه‌های گردشگری و صنایع‌دستی ایجاد می‌شود.

علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در دیدار با با مجید خدابخش استادار اردبیل گفت: «اگر فقط قسمت کوچکی از میزان پولی که به بخش صنعت تزریق می‌شود به حوزه گردشگری و صنایع‌دستی اختصاص داده شود می‌توان شاهد رونق چشمگیری در کشور بود. در حوزه صنایع‌دستی می‌توان با حداکثر 50میلیون تومان شغل ایجاد کرد درحالی‌که این رقم در بخش صنعت بین 500میلیون تا یک‌میلیارد تومان است.»
چهارشنبه 29 شهريور 1396

مونسان در دیدار با سفیر اتریش در ایران: ایران مقصد خوبی برای گردشگران اروپایی به‌ویژه توریست‌های اتریشی است

علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس‌ سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در دیدار با استفان اسکولز سفیر اتریش در ایران گفت: «پس از برجام، ارتباط ایران با اروپا افزایش پیدا کرد و تمایل به انجام همکاری‌های مشترک بین ایران و کشورهای اروپایی ازجمله اتریش بیشتر شد.»
چهارشنبه 29 شهريور 1396

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تبریز خبر داد: برگزاری کنگره بین‌المللی استاد شهریار به مناسبت تبریز ۲۰۱۸

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تبریز از برگزاری کنگره بین‌المللی استاد شهریار در سال ۲۰۱۸ خبر داد.
سه شنبه 28 شهريور 1396

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تبریز مطرح کرد:

پاک سازی تبریز از زوائد بصری و ساماندهی بافت های تاریخی/برخی رسانه ها فرافکنی می کنند!

در حوزه تبلیغات شهری زیبایی بافت های تاریخی شهر زیر انبوهی از تابلوهای تبلیغاتی مخفی و این امر موجب اغتشاش بصری در سطح شهر شده است.
سه شنبه 28 شهريور 1396

رئیس سازمان زیباسازی شهرداری تبریز:

شورا نشینان عمارت ساعت را ترک می کنند/ در تبریز ۲۰۱۸، نباید تنها از شهرداری توقع داشت

رئیس سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، با اشاره به پایان طرح مطالعات مرمتی موزه شهر عمارت ساعت تبریز، گفت: پس از صحبت و هماهنگی با اعضای شورای شهر و ریاست محترم شورا، قرار شده تا با تخلیه ساختمان عمارت ساعت، این عمارت از کاربری های اداری آزاد شود.
سه شنبه 28 شهريور 1396

رئیس سازمان زیباسازی شهرداری تبریز؛

نما و اصالت شهر تبریز زیر تبلیغات‌ها خوابیده است/ بیش از 10 هزار متر مربع از فضای تبلیغاتی کاسته‌ایم/ مردم از وضعیت سرویس‌های بهداشتی راضی نیستند

رضا خلیلی گفت: در تبلیغات شهری بیش از 10 هزار متر مربع برای فضای تبلیغاتی را کاسته‌ایم؛ چراکه اصل برای ما آرامش بصری و روحی شهروندان و گردشگران داخلی و خارجی هستند.
سه شنبه 28 شهريور 1396

رئیس سازمان زیباسازی شهرداری تبریز:

خانه های تاریخی تبریز احیا شود

رئیس سازمان زیباسازی شهرداری تبریز با تاکید بر لزوم احیای خانه های تاریخی تبریز گفت: با پیگیری های متعدد، پیش بینی می‌شود شورای پنجم شهر از عمارت ساعت تبریز خارج شده و اقدامات لازم برای احیای خانه‌های تاریخی تبریز انجام گیرد.
سه شنبه 28 شهريور 1396

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تبریز:

مراسم گرامیداشت مقام استاد شهریار در سال ۲۰۱۸ به صورت بین‌المللی برگزار می‌شود

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تبریز با اشاره به جایگاه ویژه فرهنگ و هنر در میزبانی تبریز ۲۰۱۸ گفت: روز ملی شعر و ادب فارسی در ۱۳۹۷ به صورت بین‌المللی و با حضور فرهیختگان فارسی‌زبان از سراسر کشور و نمایندگانی از کشورهای تاجیکستان و افغانسان در شهر تبریز برگزار می‌شود.
سه شنبه 28 شهريور 1396

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تبریز: عکس‌ مستند لحظه‌ای از تاریخ را منجمد و به آینده منتقل می‌کند

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری تبریز گفت: عکس مستند لحظه مشخصی از تاریخ را بدون اینکه چیدمان و کارگردانی خاصی در آن رخ بدهد، منجمد و به آینده منتقل می‌کند و به همین خاطر است که از جذابیت و اهمیت زیادی برخوردار است.
پنجشنبه 2 شهريور 1396
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir