منوی اصلی
 
  آمار سايت
مهمان : 2
اعضا عضو سایت : 3
اعضا آنلاین : 0
امروز : 42
ديروز : 665
ماه : 0
 
تاریخ : پنجشنبه 10 فروردين 1396     |     کد : 1050

مدیر عامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز: فعالیت دانشجویان مدیریت جهانگردی در نوروز 96 قابل تحسین است

مدیر عامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز توانمندی دانشجویان مدیریت جهانگردی دانشگاه تبریز را در طرح اتوبوس‌های تبریزگردی نوروز 96 قابل تحسین دانست.

به گزارش شهریار به نقل از ایسنا، رضا خلیلی ساماندهی و انسجام را از اصول مهم اجرای طرح دانست و افزود: انجمن علمی دانشجویی مدیریت جهانگردی دانشگاه تبریز نقش اثر گذاری در این راستا داشته به طوری که مدیریت خوب و توانمندی دانشجویان و جوانان مثال زدنی است.
وی با تاکید بر اینکه طرح اتوبوس‌های تبریزگردی با همکاری انجمن علمی دانشگاه تبریز در ایام تعطیلات نوروز 96 اجرا می‌شود، گفت: برای ارائه خدمات شایسته و مناسب به مسافران نوروزی، در سال جاری از دانشجویان گردشگری و انجمن دانشجویی دانشگاه در اجرای طرح استفاده کرده‌ایم.
وی با اشاره به استقبال چشم گیر مسافران و گردشگران از این طرح یاد آورشد: طی ده روز ایام تعطیلات نوروزی 60 هزار و 352 نفر ساعت از اتوبوس‌های تبریزگردی برای گردش در شهر و بازدید از جاذبه‌ها استفاده کرده‌اند.
خلیلی در بخشی از سخنان خود با تاکید بر اهمیت استفاده از دانش تخصصی گردشگری در کارهای اجرایی، خاطر نشان کرد: حضور و مشارکت انجمن دانشجویی و جوانان مشتاق در طرح تبریزگردی سبب می‌شود تا از نزدیک خود با روند کار آشنا شوند و بازیگر اصلی باشند و از طرفی تخصص آنان می‌تواند در حل مسائل گردشگری راه گشا باشد.
وی تاکید کرد: دانشجویان گردشگری حتی می‌توانند با توجه به تجربیات کاری خود در اتوبوس‌های تبریزگردی، کتابی در این خصوص برای علاقمندان و دانشجویان دوره‌های بعدی بنویسند و از خود اثری ماندگار به یادگار بگذارند.
گفتنی است، طرح رایگان اتوبوس‌های تبریزگردی از سوی سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز و با همکاری انجمن علمی دانشجویی مدیریت جهانگردی دانشگاه تبریز در ایام تعطیلات نوروزی 96 با 30 دستگاه اتویوس اجرا می‌شود.
اتوبوس‌ها به صورت چرخشی در مسیرهای مشخص شده در حرکت اند و در ایستگاه جاذبه‌های تعیین شده توقف دارند. راهنمایان گردشگری نیز برای معرفی جاذبه‌ها و هدایت مسافران در اتوبوس‌ها حضور دارند.
این طرح از اول تا 12 فروردین سال جاری اجرا می‌شود و ساعات حرکت اتوبوس‌ها از 9 الی 13 و 16 الی 19 است.


مدیر سایت
نوشته شده در   پنجشنبه 10 فروردين 1396  ساعت  15   توسط   مدیر سایت    تعداد بازدید  228
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir