منوی اصلی
 
  امروز
شنبه
بهمن 1397
27
قمری:11 جمادى الثانية 1440

میلادی:16 فوریه 2019
 
تاریخ : يکشنبه 17 دي 1396     |     کد : 1140

شهردار تبریز:

عزم مشترک مسئولان اجرایی، غنابخشی به بهار گردشگری تبریز است

شهردار تبریز با اشاره به این که بهار توسعه گردشگری از آغاز روز سال ۲۰۱۸ میلادی شروع شده‌ است، گفت: عزم مشترک عموم مدیران و مسئولان اجرایی و افراد تاثیرگذار در حوزه‌های مختلف فرهنگی و هنری، غنابخشی به بهار گردشگری تبریز است.

به گزارش شهریار، مهندس ایرج شهین‌باهر در مراسم پیش‌رویداد تبریز۲۰۱۸ با بیان این‌که در سال‌های اخیر، اقدامات مختلفی در حوزه‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تبریز ۲۰۱۸ صورت گرفته‌است، افزود: تبریز ۲۰۱۸ محدود به دوره خاصی نیست و تلاش‌ها و برنامه‌ریزی ها برای بهره‌مندی از ظرفیت‌های گردشگری تبریز ادامه خواهد داشت.

وی تاکید کرد: امیدواریم با رویکرد مدیران شهری در شتاب‌دادن به توسعه و عمران پایدار شهری و فراهم‌کردن فرصت های توسعه سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در گستره این شهر بزرگ، جایگاه بین‌المللی شهر تبریز ارتقا یابد.

شهین‌باهر خاطرنشان کرد: داشته‌های تاریخی و فرهنگی تبریز، از قبیل مساجد، عمارات و خانه‌های زیبا، در کنار موقعیت های کم‌نظیر جغرافیایی و اقلیم لطیف و زیبا، دست در دست هم داده تا تبریز شاخص های بالایی در صنعت گردشگری کشور داشته باشیم.

شهردار تبریز یادآور شد: همین امر موجب شده تبریز به نیکی و شایستگی، پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ باشد تا میزبان عموم گردشگران باشد.


مدیر سایت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir