منوی اصلی
 
  امروز
شنبه
بهمن 1397
27
قمری:11 جمادى الثانية 1440

میلادی:16 فوریه 2019
 
تاریخ : شنبه 8 ارديبهشت 1397     |     کد : 1220

شهردار کلانشهر تبریز:

رفتار شهروندان بیشترین اثر را در جذب گردشگران دارد/ عید واقعی شهرداری با دیدن لبخند رضایت شهروندان

شهریارنیوز: شهردار تبریز گفت: رفتار شهروندان یک شهر بیشترین اثر را در جذب گردشگر دارد و گردشگری که به شهری سفر می کند بهترین مبلغ برای گردشگران بعدی است .

به گزارش شهریار، مهندس ایرج شهین باهر در جشن مردمی رویداد تبریز2018 با اعلام این مطلب گفت: مجموعه مدیریت شهری برای زیبایی تمامی مناطق گردشگری و تاریخی شهر تبریز تلاش می کند و به دنبال آن هستیم که به بهترین شکل شهر را برای حضور گردشگر آماده کنیم اما آنچه که در ذهن و یاد گردشگران می ماند نوع برخورد و رفتار مردم و شهروندان با آنان است.

مهندس ایرج شهین باهر افزود: من به عنوان یک شهروند تبریزی با همگامی و همراهی اعضای شورای شهر که با عشق به شهرشان تلاش می کنند، تا روزی که هستم به عشق مردم تبریز با تمام وجود برای شهرم کار می کنم.

شهردار کلانشهر تبریز عشق به تبریز و مردمان این شهر را دلیل تحمل مشکلات و تلاش مضاعف مدیران برای خدمتگزاری به شهروندان و همشهریان دانست.

مهندس ایرج شهین باهر در جشن مردمی تبریز2018 گفت: اگر می خواهیم شهرمان را به یک شهر مقصد گردشگری تبدیل کنیم باید همه ما شهروندان تبریزی دست به دست هم دهیم و آنچه را که شایسته تبریز و تبریزی است به مهمانان بنمایانیم .

شهردار کلانشهر تبریز تمیزی و پاکیزگی تبریز را در سایه تلاش و زحمات پاکبانان زحمتکش تبریز دانست و گفت: اگر رئیس جمهور کشورمان در سفر به تبریز می گوید که تبریز تمیزترین و پاکیزه ترین شهر کشورمان است این مسئله در نتیجه تلاش پاکبانان زحمتکش بدست آمده است.

عصر روز جمعه مرکز همایش های بین المللی تبریز میزبان هزارن نفر از شهروندان تبریزی بود که برای حضور در جشن مردمی رویداد تبریز 2018 به این مکان آمده بودند.فرید مصدری
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir