منوی اصلی
 
  آمار سايت
مهمان : 156
اعضا عضو سایت : 3
اعضا آنلاین : 0
امروز : 96
ديروز : 367
ماه : 0
 
تاریخ : پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397     |     کد : 1223

سفیر اتریش:

آماده همکاری در حوزه های علمی، صنایع مادر و گردشگری با تبریز هستیم

سفیر اتریش گفت: آمادگی سیاسی خیلی قوی برای اجرای رایزنی با هدف تقویت مراودات اقتصادی دو طرف داریم و زیرساخت های پذیرش تکنولوژی روز مدیریت شهری تبریز فراهم است.

به گزارش شهریار، اشتفان شلتز در دیدار با شهردار تبریز با اشاره به هفتصدمین سال همکاری دو جانبه بین ایران و اتریش گفت: تبریز امسال پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی است و ما آماده ایم در تمامی زمینه های اجرایی در حوزه گردشگری همکاری کنیم.

وی ضمن تقدیر از دقت مدیران در نظافت شهری افزود: این موضوع بدون تلاش بی وقفه مسولان و شهروندان میسر نمی شود.

سفیر اتریش ادامه داد: اسناد قابل توجهی مبنی بر رضایتمندی گردشگران اتریشی از مهمان نوازی و گشاده رویی مردم تبریز در طول تاریخ وجود دارد و سفارتخانه اتریش آماده همکاری و تسهیل حضور سرمایه گذاران اتریشی در تبریز است.

اشتفان شلتز همچنین با اشاره به برگزاری مذاکرات برجام در شهر وین گفت: ایران قادر است با استناد به مفاد مصوب مذاکرات از مزایای این مذاکره استفاده کند و اتریش در کنار ایان برای همیشه باقی خواهد ماند.

رایزن اقتصادی سفارت اتریش همچنین در این جلسه گفت: با تاکید بر بازدید مدیران شهری تبریز از سیستم پایلوت تولید انرژی از پسماند وین، ادامه داد: یکی از کاربرد های تولید انرزی برق حاصل از سوزاندن پسماند شهری وین در سیستم اتوبوس های بزرگ شهری استفاده می شود.

گراب مایر تصریح کرد: می توانیم در ابعاد مختلف برای توسعه و تعمیق روابط و سرمایه گذاری ها با حضور شرکت ها و موسسات مبتکر با شهرداری تبریز همکاری کنیم
مدیر سایت
نوشته شده در   پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397  ساعت  13   توسط   مدیر سایت    تعداد بازدید  16
ویرایش شده در پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397 ساعت 13 توسط مدیر سایت
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir