منوی اصلی
 
 
مهمان : 0
اعضا عضو سایت : 2
اعضا آنلاین : 0
امروز : 21
ديروز : 152
ماه : 4060
 
  امروز
دوشنبه
مرداد 1397
29
قمری:08 ذو الحجة 1439

میلادی:20 اوت 2018
 
تاریخ : پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397     |     کد : 1223

سفیر اتریش:

آماده همکاری در حوزه های علمی، صنایع مادر و گردشگری با تبریز هستیم

سفیر اتریش گفت: آمادگی سیاسی خیلی قوی برای اجرای رایزنی با هدف تقویت مراودات اقتصادی دو طرف داریم و زیرساخت های پذیرش تکنولوژی روز مدیریت شهری تبریز فراهم است.

به گزارش شهریار، اشتفان شلتز در دیدار با شهردار تبریز با اشاره به هفتصدمین سال همکاری دو جانبه بین ایران و اتریش گفت: تبریز امسال پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی است و ما آماده ایم در تمامی زمینه های اجرایی در حوزه گردشگری همکاری کنیم.

وی ضمن تقدیر از دقت مدیران در نظافت شهری افزود: این موضوع بدون تلاش بی وقفه مسولان و شهروندان میسر نمی شود.

سفیر اتریش ادامه داد: اسناد قابل توجهی مبنی بر رضایتمندی گردشگران اتریشی از مهمان نوازی و گشاده رویی مردم تبریز در طول تاریخ وجود دارد و سفارتخانه اتریش آماده همکاری و تسهیل حضور سرمایه گذاران اتریشی در تبریز است.

اشتفان شلتز همچنین با اشاره به برگزاری مذاکرات برجام در شهر وین گفت: ایران قادر است با استناد به مفاد مصوب مذاکرات از مزایای این مذاکره استفاده کند و اتریش در کنار ایان برای همیشه باقی خواهد ماند.

رایزن اقتصادی سفارت اتریش همچنین در این جلسه گفت: با تاکید بر بازدید مدیران شهری تبریز از سیستم پایلوت تولید انرژی از پسماند وین، ادامه داد: یکی از کاربرد های تولید انرزی برق حاصل از سوزاندن پسماند شهری وین در سیستم اتوبوس های بزرگ شهری استفاده می شود.

گراب مایر تصریح کرد: می توانیم در ابعاد مختلف برای توسعه و تعمیق روابط و سرمایه گذاری ها با حضور شرکت ها و موسسات مبتکر با شهرداری تبریز همکاری کنیم
مدیر سایت
نوشته شده در   پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397  ساعت  13:24   توسط   مدیر سایت    تعداد بازدید  65
ویرایش شده در پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397 ساعت 13:33 توسط مدیر سایت
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir