منوی اصلی
 
  امروز
شنبه
تير 1398
29
قمری:17 ذو القعدة 1440

میلادی:20 ژوئیه 2019
 
تاریخ : يکشنبه 3 تير 1397     |     کد : 1233

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز:

تلاش شهرداری تبریز برای میزبانی شایسته از گردشگران داخلی و خارجی

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از تلاش عوامل شهرداری این کلانشهر برای میزبانی شایسته از گردشگران داخلی و خارجی در ایام تعطیلات تابستانی خبر داد.

به گزارش شهریار، حجت الاسلام احمد حمیدی ظهر امروز در حاشیه بازدید قائم مقام شهردار تبریز و جمعی از مسئولان از مراکز اطلاع رسانی گردشگری مبادی ورودی کلانشهر تبریز با بیان این مطلب اظهار کرد: در راستای اجرای برنامه های متنوع در رویداد تبریز 2018، شاهد افزایش گردشگران داخلی و خارجی در ایام تعطیلات نوروزی در کلانشهر تبریز بودیم که امروز نیز عوامل شهرداری برای میزبانی شایسته از گردشگران داخلی و خارجی در ایام تعطیلات تابستانی مهیا شده اند.

وی افزود: زیرساخت های مهم گردشگری شامل وجود ایستگاه های راهنمای گردشگری، سرویس بهداشتی، مساجد و نمازخانه ها تأمین شده و آمادگی لازم برای استفاده گردشگران از این امکانات مهیا شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از فعالیت 20 مسجد شبانه روزی در ایام تعطیلات تابستان در این کلانشهر خبر داد و گفت: پارک ها و مساجد شبانه روزی همواره در خدمت گردشگران داخلی و خارجی است که در این میان 173 سرویس بهداشتی به صورت شبانه روزی دائر خواهند بود.

وی همچنین از فعالیت کمپ های اطلاع رسانی گردشگری، موزه های پنجگانه شهرداری تبریز و خانه های قدیمی در این کلانشهر در ایام تعطیلات تابستان خبر داد.

گفتنی است، قائم مقام شهردار تبریز و جمعی از مسئولان شهری ظهر امروز با حضور در مبادی ورودی کلانشهر تبریز (ایستگاه مسافر شهرداری منطقه 4 و مرکز اطلاع رسانی گردشگری شهرداری منطقه 5 تبریز) از نحوه خدمات رسانی این مراکز بازدید به عمل آورد.


فرید مصدری
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir