منوی اصلی
 
  امروز
شنبه
تير 1398
29
قمری:17 ذو القعدة 1440

میلادی:20 ژوئیه 2019
 
تاریخ : يکشنبه 3 تير 1397     |     کد : 1234

بازدید قائم مقام شهردار تبریز از اقدامات و خدمات شهرداری منطقه4 در برپایی "ایستگاه مسافر"

قائم مقام شهردار تبریز به همراه معاون فرهنگی و اجتماعی، مدیرکل بازرسی و مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری از "ایستگاه مسافر" در میدان آذربایجان بازدید و از اقدامات و خدمات شهرداری منطقه4 در برپایی اولین ایستگاه قدردانی کرد.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه چهار تبریز، رسول موسایی در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه تابستان پیش رو، یکی از دوره های پرشور در جذب مسافر خواهد بود، افزود: بر این اساس، تدارک ویژه شهرداری منطقه4 و پیش بینی واحدهای خدماتی، گردشگری، و فرهنگی قابل تقدیر است.

وی بر لزوم تکمیل نواقص این مرکز تاکید کرد و افزود: منطقه4 پیش از این در ایام نوروز، اقدامات قابل توجهی برای استقبال از مسافران نوروزی پیش بینی کرده بود و انتظار می رود در تعطیلات تابستانی، از تجربه نوروز به خوبی بهره گرفته و نیازهای ضروری و اولیه مسافران را در ورودی غرب تبریز پوشش دهد.

گفتنی است "ایستگاه مسافر" شهرداری منطقه4 با دستور شهردار کلانشهر تبریز در میدان آذربایجان استقرار یافته و از امروز شنبه، دوم تیر، مهیای پذیرش مسافران و میهمانان تابستانی است.

ارائه نقشه و بسته های فرهنگی و گردشگری، معرفی اماکن تاریخی، و گردشگری شهر، خدمات اینترنت پرسرعت رایگان، موتورسواران راهنمای گردشگر، کارواش رایگان ویژه مسافرین، نمازخانه، سرویس های بهداشتی و آلاچیق، از بخش های عمده این ایستگاه است.


فرید مصدری
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir