منوی اصلی
 
  امروز
سه شنبه
تير 1398
25
قمری:13 ذو القعدة 1440

میلادی:16 ژوئیه 2019
 
تاریخ : دوشنبه 14 آبان 1397     |     کد : 1254

حضور گسترده کارکنان و مدیران شهرداری در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان

مدیران و کارکنان شهرداری تبریز در یوم الله ۱۳ آبان همگام با سایر اقشار مومن انقلابی شهر تبریز در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان شرکت کردند.

 با حضور اقشار مختلف مردم، راهپیمایی ۱۳ آبان همچون سال‌های قبل و باشکوه تمام برگزار شد. اعضای شورای اسلامی شهر تبریز به منظور شرکت در این مراسم، جلسه شورای شهر را زودتر از جلسات قبل به اتمام رساندند. شهردار تبریز نیز به همراه مدیران و کارکنان شهردار در این مراسم دوشادوش سایر اقشار مردم حضور یافتند.

حجت الاسلام آل هاشم در این مراسم، گرامیداشت یوم الله ۱۳آبان را یادگاری ماندگار از امام خمینی (ره) برای نسل های جدید و جوان دانست و افزود: از دانش آموزان و دانشجویان تقاضا دارم به توصیه های مقام رهبری عمل کنند، دشمنی آمریکا علیه ایران را هرگز فراموش نکرده، فریب لبخند او را نخورند و همچنین توجه کنند؛ اینکه اعلام می شود آمریکا با ملت ایران دشمنی ندارند، دروغ محض است چون ملت و دولت ایران جدا از هم نیست و باید روحیه مقاومت را تقویت کنیم.
وی اضافه کرد: جوانان ایران اسلامی خود را در قبال مساله پیشرفت کشور مسئول بدانند و سخنوری را کنار گذاشته و نوآوری و ابتکار را سرلوحه تمام فعالیت های خود قرار دهند.
حجت الاسلام آل هاشم با انتقاد از اینکه رسانه های جهان مراسم پیاده روی و اجتماع عظیم میلیونی شیعیان را پوشش ندادند، گفت: دشمنان امروز ببینند که عاشقان امام حسین (ع) در آستانه ۲۸ صفر چگونه در خیابان ها حضور یافته و تمام شهرهای ایران اسلامی و تبریز قهرمان، صحنه تجدید عهد ملت با آرمان های انقلاب و شهدا شده است.


مدیر سایت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان گردشگری تبریز می باشد.
Powered By : ITShams.ir