تاریخ : چهارشنبه 29 مرداد 1393
کد 265

همزمان با هفته نکوداشت تبریز: مجموعه ابریشم میزبان غذای سنتی تبریز و صنایع دستی تبریز

در راستای استقبال شایسته و در خور از میهمانان و گردشگران تابستانی به شهر زیبا و تاریخی تبریز همچنین آشنایی بیشتر شهروندان با غذاهای سنتی، نمایشگاه صنایع دستی، سوغات و غذاهای سنتی تبریز برگزار می شود.
شهريارنيوز: مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز گفت: در راستای استقبال شایسته و در خور از میهمانان و گردشگران تابستانی به شهر زیبا و تاریخی تبریز همچنین آشنایی بیشتر شهروندان با غذاهای سنتی، نمایشگاه صنایع دستی، سوغات و غذاهای سنتی تبریز برگزار می شود.
به گزارش شهریار، رضا خلیلی با اعلام این مطلب اظهار کرد: همزمان با هفته نکوداشت تبریز، نمایشگاه های صنایع دستی، سوغات، غذای سنتی و جشنواره تابستانی برگزار می شود. این نمایشگاه در راستای فراهم نمودن بستر لازم برای استقبال شایسته و در خور از میهمانان و گردشگران تابستانی به شهر زیبا و تاریخی تبریز برپا می گردد.
مدیرعامل سازمان گردشگری هدف از برگزاری این نمایشگاه ها، معرفی توانمندی های بانوان هنرمند تبریزی عنوان کرد و افزود: معرفی پتانسیل های گردشگری، ترویج فرهنگ استفاده از غذاهای سالم، ایجاد نشاط و شادابی در جامعه، تقدیر از کارآفرینان برتر و نوآور از دیگر اهداف این برنامه خواهد بود می باشد .
وی افزود: نمایشگاه های صنایع دستی، سوغات، غذای سنتی و جشنواره تابستانی توسط کمیته گردشگری و شرکت عمران بهسازی شمالغرب کشور در طول ایام هفته نکوداشت از تاریخ 93/06/22 لغایت93/06/27 پذیرای همشهریان و مهمانان گرامی است.
گفتنی است؛ این نمایشگاه ها در فضای سنگفرش مجموعه ابریشم واقع در چهارراه شهید بهشتی ( منصور سابق) به منظور شناسایی هر چه بهتر کارآیی و امکانات این مجموعه به همشهریان عزیز در این مکان برپا می باشد .