خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

همزمان با روز ملی شعر و ادب فارسی انجام شد

بازدید جمعی از مدیران شهرداری و اهالی فرهنگ از خانه موزه استاد شهریار

بازدید جمعی از مدیران شهرداری و اهالی فرهنگ از خانه موزه استاد شهریار همزمان با روز ملی شعر و ادب فارسی جمعی از مدیران شهرداری و اهالی فرهنگ از خانه موزه استاد شهریار بازدید کردند.
پنجشنبه 27 شهريور 1399

گذری به خانه_ موزه استاد شهریار

گذری به خانه_ موزه استاد شهریار از سلطان معاصر سخن شعر فارسی و ترکی محمدحسین بهجت تبریزی علاوه بر مجموعه اشعارش، خانه ای قدیمی برای مشتاقانش به یادگار مانده که همه ساله گردشگران زیادی را به خود جلب می‌کند.
پنجشنبه 27 شهريور 1399

جریان زیبای زندگی در دل روستای صخره ای کندوان

جریان زیبای زندگی در دل روستای صخره ای کندوان رشته کوه سهند از جمله رشته کوه های آتشفشانی مهم ایران در استان آذربایجان شرقی و در جنوب تبریز است که در دامنه های این کوه و در نزدیکی شهر اسکو، روستایی با نام "کندوان" قرار دارد که از نظر جاذبه های زمین شناسی و معماری دارای اهمیت است.
دوشنبه 24 شهريور 1399

۳۰ میلیارد ریال برای ساماندهی معابر بازار تبریز هزینه شد

۳۰ میلیارد ریال برای ساماندهی معابر بازار تبریز هزینه شد سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز گفت: طی سالجاری حدود ۳۰ میلیارد ریال برای ساماندهی و مرمت معابر بازار تاریخی و مسقف این شهر هزینه شده است.
دوشنبه 24 شهريور 1399

به مناسبت سالروز شهادت شیخ محمد خیابانی:

بررسی نطق های شیخ محمد خیابانی در دوره قیام

بررسی نطق های شیخ محمد خیابانی در دوره قیام  یک صد سال پیش همزمان با 22 شهریور ماه 1299 هجری شمسی، شیخ محمد خیابانی، واعظ و روحانی مبارز و آزادیخواه و رهبر نهضت آزادیستان در تبریز به شهادت رسید. محمدخیابانی در سال 1259 هجری شمسی در خامنه به دنیا آمد.
دوشنبه 24 شهريور 1399

شعار امسال روز جهانی گردشگری مشخص شد:

گردشگری و توسعه روستایی

 گردشگری و توسعه روستایی روز جهانی گردشگری در سال ۲۰۲۰ به منظور گرامیداشت نقش کلیدی‌ صنعت گردشگری در رشد شهرهای کوچک و اعتلای فرهنگ‌ها و میراث‌های ملیبا عنوان "گردشگری و توسعه روستایی" نامگذاری شده است.
چهارشنبه 19 شهريور 1399

30 تور گردشگری مجازی در آذربایجان‌شرقی تولید شد

30 تور گردشگری مجازی در آذربایجان‌شرقی تولید شد مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی گفت: تعداد ۳۰ تور مجازی ۳۶۰ درجه‌ای از جاذبه‌های گردشگری استان تولید شد.
يکشنبه 16 شهريور 1399

نگاهی به اقدامات شهرداری در بازار تاریخی تبریز؛

ساماندهی، مرمّت و احیای بزرگترین بازار سرپوشیده جهان

ساماندهی، مرمّت و احیای بزرگترین بازار سرپوشیده جهان شهرداری تبریز در راستای ساماندهی بافت تاریخی شهر و احیای آن، اقدام به کف‌سازی، جداره‌سازی و احداث سردرب‌هایی در نقاط مختلف بازار قدیمی تبریز کرده است.
يکشنبه 16 شهريور 1399

سیمای گردش گری مذهبی در جهان امروز

سیمای گردش گری مذهبی در جهان امروز  گردش گری مذهبی در جهان امروز، روند رو به افزایشی داشته است و این روند، تمامی ادیان و مذاهب را در سراسر جهان در برمی گیرد. مهم ترین نقاط گردش گری جهان را می توان در اروپا، آسیا و خاورمیانه جست.
شنبه 15 شهريور 1399

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۸ خبر داد:

طاق آجری خانه تاریخی «علی مسیو» در آستانه تکمیل

طاق آجری خانه تاریخی «علی مسیو» در آستانه تکمیل معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۸ از اتمام مرمت طاق آجری در طبقه زیر زمین خانه علی مسیو، طی روزهای آتی خبر داد.
دوشنبه 10 شهريور 1399