خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز میزبان المپیاد ورزشی دانشجویان علوم پزشکی

سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز میزبان المپیاد ورزشی دانشجویان علوم پزشکی سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز متولی برگزاری تورهای تبریزگردی در یازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور می‌باشد.
پنجشنبه 13 شهريور 1393

خودروهای کلاسیک در تبریز رژه می روند.

خودروهای کلاسیک در تبریز رژه می روند. جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری اولین نمایشگاه و رژه بزرگ خودروهای کلاسیک تبریز برگزار شد.
چهارشنبه 12 شهريور 1393

رشد35 درصدی گردشگران در دور دوم سفرهای تابستانی

رشد35 درصدی گردشگران در دور دوم سفرهای تابستانی در دور دوم سفرهای تابستانی حضورگردشگران شهری افزایش چشم‌گیری داشته، به‌طوریکه در مقایسه با سال‌های قبل شاهد افزایش 35 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته می‌باشیم.
شنبه 8 شهريور 1393

در سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع): ارائه خدمات گردشگری مذهبی توسط اتوبوس های تبریزگردی

در سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع):
ارائه خدمات گردشگری مذهبی توسط اتوبوس های تبریزگردی سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز در پیامی ضمن تسلیت ایام شهادت امام جعفر صادق(ع) از ارائه خدمات این سازمان در این ایام شهادت یاد کرد.
شنبه 1 شهريور 1393

حضور پر شور و شوق گردشگران در خانه‌های تاریخی شهر تبریز

حضور پر شور و شوق گردشگران در خانه‌های تاریخی شهر تبریز خانه موزه کربلائی علی مسیو از ساعت 7:30 الی 21 پذیرای مهمانان و مسافران داخلی و خارجی می‌باشد در این خانه دو راهنمای گردشگری میهمانان را راهنمایی می‌کنند.
شنبه 1 شهريور 1393

نمایشگاه‌های مقدماتی خودروهای قدیمی و کلاسیک تبریز در ائل‌گلی برگزار شد.

نمایشگاه‌های مقدماتی خودروهای قدیمی و کلاسیک تبریز در ائل‌گلی برگزار شد. در این نمایشگاه که با مشارکت هیئت اتومبیلرانی استان و همکاری سازمان پارک‌ها و فضای سبز توسط سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز در محل پارک ائل‌گلی برگزار گردید دهها خودروی قدیمی به نمایش گذاشته شده و مورد بازدید گردشگران، شهروندان و علاقه‌مندان قرار گرفت.
شنبه 1 شهريور 1393

با راه‌اندازی تالار صدا در کاخ موزه شهرداری تبریز، گردشگران از این تالار دیدن کردند.

با راه‌اندازی تالار صدا در کاخ موزه شهرداری تبریز، گردشگران از این تالار دیدن کردند. به گزارش سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز، از زمان راه‌اندازی طرح تابستانی این سازمان، گردشگران سراسر کشور از موزه و بخش‌های مختلف عمارت شهرداری تبریز از جمله تالار صدا، دوربین، شهدا، فرش، اسناد و مدارک، سکه و اسکناس بازدید کردند.
شنبه 1 شهريور 1393

همزمان با هفته نکوداشت تبریز: مجموعه ابریشم میزبان غذای سنتی تبریز و صنایع دستی تبریز

همزمان با هفته نکوداشت تبریز:
مجموعه ابریشم میزبان غذای سنتی تبریز و صنایع دستی تبریز در راستای استقبال شایسته و در خور از میهمانان و گردشگران تابستانی به شهر زیبا و تاریخی تبریز همچنین آشنایی بیشتر شهروندان با غذاهای سنتی، نمایشگاه صنایع دستی، سوغات و غذاهای سنتی تبریز برگزار می شود.
چهارشنبه 29 مرداد 1393

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز خبر داد استقبال چشم گیر گردشگران از اتوبوس‌های تبریزگردی

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز خبر داد
استقبال چشم گیر گردشگران از اتوبوس‌های تبریزگردی اتوبوس‌های ویژه گردشگری در ایام تعطیلات تابستانی و جشنواره تابستانی تبریز مورد استقبال گردشگران ،هم میهنان و شهروندان قرار گرفته است.
چهارشنبه 29 مرداد 1393

بازدیدرئیس دیوان محاسبات کل کشور از کاخ موزه شهر و شهرداری تبریز

بازدیدرئیس دیوان محاسبات کل کشور از کاخ موزه شهر و شهرداری تبریز رئیس دیوان محاسبات کل کشور و هیئت همراه از کاخ موزه شهر و شهرداری تبریز بازدید کردند.
چهارشنبه 22 مرداد 1393