خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۸ خبر داد:

طاق آجری خانه تاریخی «علی مسیو» در آستانه تکمیل

طاق آجری خانه تاریخی «علی مسیو» در آستانه تکمیل معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۸ از اتمام مرمت طاق آجری در طبقه زیر زمین خانه علی مسیو، طی روزهای آتی خبر داد.
دوشنبه 10 شهريور 1399

اعطای مجوز نخستین موزه فوتبال ایران در تبریز

اعطای مجوز نخستین موزه فوتبال ایران در تبریز مجوز نخستین موزه فوتبال ایران در تبریز با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی اعطا شد.
پنجشنبه 30 مرداد 1399

"اولین موزه فوتبال کشور در تبریز" در فهرست موزه های رسمی ثبت شد

"اولین موزه فوتبال کشور در تبریز" در فهرست موزه های رسمی ثبت شد  آئین اعطای پروانه فعالیت "اولین موزه فوتبال کشور در تبریز" با حضور جمعی از اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری و مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان برگزار شد.
پنجشنبه 30 مرداد 1399

اعطای مجوز "نخستین موزه فوتبال کشور" به شهرداری تبریز

اعطای مجوز "نخستین موزه فوتبال کشور" به شهرداری تبریز ​​​​​​​توسط مدیرکل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان، مجوز "نخستین موزه فوتبال کشور" به شهرداری تبریز اعطا شد.
پنجشنبه 30 مرداد 1399

بررسی لزوم سند هویتی فرش در استان آذربایجان شرقی/

فرشِ بی‌شناسنامه!

فرشِ بی‌شناسنامه! ندا فرشباف_ حتما برای  برخی از ما پیش آمده، وقتی یک ماشین قراضه قدیمی داریم و میخواهیم آن را بفروشیم ارزشش هرچقدر هم کم باشد باید به دفترخانه اسناد رسمی مراجعه کنیم و سند را به نام خریدار بزنیم حتی اگر خودرو اسقاطی باشد.
دوشنبه 27 مرداد 1399

صدور پروانه فعالیت نخستین موزه فوتبال کشور در تبریز

صدور پروانه فعالیت نخستین موزه فوتبال کشور در تبریز مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از صدور پروانه فعالیت رسمی نخستین موزه فوتبال کشور در تبریز خبر داد.
دوشنبه 27 مرداد 1399

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز در برنامه تبریزیم:

جایگاه واقعی تبریز در کتب تاریخی جهانی نمایان است

جایگاه واقعی تبریز در کتب تاریخی جهانی نمایان است سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز با حضور در برنامه تبریزیم با اشاره به پتانسیل‌های گردشگری تبریز همزمان با روز تبریز گفت: برای اینکه بدانیم تبریز دارای چه پتانسیل بزرگی است باید به کتاب های تاریخی جهانی اشاره کنیم. ویلدورانت در جلد ششم تاریخ تمدن ویلدورانت به نقل از مارکوپولو می نویسید تبریز بهترین شهر دنیا برای تجارت است مالیاتی که مردم این شهر میپردازند از مالیاتی که مردم فرانسه برای پادشاه خود می پردازند بیشتر است.
چهارشنبه 15 مرداد 1399

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز خبرداد:

تکمیل فرآیند شناسنامه‌دار کردن اشیای موجود در موزه‌های شهرداری تبریز

تکمیل فرآیند شناسنامه‌دار کردن اشیای موجود در موزه‌های شهرداری تبریز سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز از تکمیل فرآیند شناسنامه‌دار کردن اشیای موجود در شهرداری تبریز خبرداد.
يکشنبه 12 مرداد 1399

در بازدید اعضای شورای اسلامی شهر تبریز از خانه استاد شهریار مطرح شد/

ساماندهی خانه استاد شهریار در اولویت شهرداری باشد

ساماندهی خانه استاد شهریار در اولویت شهرداری باشد اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تبریز با تاکید بر ساماندهی‌ و بهسازی خانه استاد شهریار از شهرداری منطقه ۸ و سـازمان توسـعه گردشـگری شهرداری خواستار ساماندهی و ارائه چشم‌انداز گردشگری خانه استاد شهریار شدند.
پنجشنبه 2 مرداد 1399

شهرداری تبریز چهار پروژه احیا اماکن تاریخی را اجرا می‌کند

 شهرداری تبریز چهار پروژه احیا اماکن تاریخی را اجرا می‌کند شهردار تبریز از اجرای نیابتی چهار پروژه اماکن تاریخی و گردشگری خبر داد و گفت: مقبره‌الشعرا، ربع رشیدی، مقبره دوکمال و خانه ستارخان پروژه‌هایی هستند که شهرداری تبریز به نیابت از دستگاه‌های دیگر آن‌ها را اجرا می‌کند.
يکشنبه 22 تير 1399