خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اولین جلسه کمیته گردشگری کمیسیون اقتصاد دانش بنیان، کار آفرینی و گردشگری تشکیل شد

اولین جلسه کمیته گردشگری کمیسیون اقتصاد دانش بنیان، کار آفرینی و گردشگری تشکیل شد اولین جلسه کمیته گردشگری کمیسیون اقتصاد دانش بنیان، کارآفرینی و گردشگری با حضور اعضای اصلی سونیا اندیش رئیس کمیسیون اقتصاد دانش بنیان، کار آفرینی و گردشگری، محمد ملکی رئیس کمیته گردشگری کمیسیون، علیرضا بایرام زاده معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان، رضا خلیلی مدیر عامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز، یوسف داداش زاده معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس، علیرضا جمشیدی معاونت عملیات اداره کل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی، حسین عادلی سعدآباد مدیر عامل پایانه های مسافربری شهرستان تبریز و دبیر کمیسیون امیر محمدی اصل با هدف تدوین برنامه کمیسیون برای سال جاری تشکیل شد.
چهارشنبه 18 تير 1399

معرفی موزه؛

روایتی متفاوت از تاریخ کفش ایران در یکی از موزه‌های تبریز

روایتی متفاوت از تاریخ کفش ایران در یکی از موزه‌های تبریز یکی از موزه‌های تبریز با تکیه بر یکی از نیاز‌های اساسی بشر، روایتی متفاوت از تاریخ کفش ایران را به مخاطبانش ارائه می‌دهد.
پنجشنبه 22 خرداد 1399

مقبره الشعرای تبریز در حصار بازسازی

مقبره الشعرای تبریز در حصار بازسازی مجموعه تاریخی - فرهنگی مقبره الشعرای تبریز به عنوان مدفن ۴۰۰ شاعر، عارف و ادیب ایرانی، از حدود یک دهه قبل در دست بازسازی و مرمت است؛ اتفاقی که باعث شده دست گردشگران و فرهنگ‌دوستان از حضور در آن کوتاه شود.
چهارشنبه 21 خرداد 1399

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز عنوان کرد:

برنامه‌ریزی برای جذب گردشگر داخلی در دوران پسا کرونا

 برنامه‌ریزی برای جذب گردشگر داخلی در دوران پسا کرونا سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز از برنامه‌ریزی برای سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری داخلی برای دوران پسا کرونا خبر داد.
سه شنبه 30 ارديبهشت 1399

قائم مقام شهردار تبریز:

شهرداری تبریز به استقبال بهار می رود/ از لکه گیری آسفالت معابر تا زیباسازی و گلکاری شهر

شهرداری تبریز به استقبال بهار می رود/ از لکه گیری آسفالت معابر تا زیباسازی و گلکاری شهر قائم مقام شهردار تبریز با بیان اینکه شهرداری تبریز به استقبال بهار می رود، گفت: تلاش می کنیم تبریز را تا آغاز فصل بهار و ورود گردشگران آماده کنیم.
دوشنبه 28 بهمن 1398

انتخاب رئیس و اعضای ستاد استقبال از نوروز ۹۹ شهرداری تبریز

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز به عنوان دبیر ستاد استقبال از نوروز 99 منصوب شد

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز به عنوان دبیر ستاد استقبال از نوروز 99  منصوب شد با احکامی جداگانه از سوی شهردار تبریز، رئیس، دبیر و اعضای ستاد استقبال از نوروز ۱۳۹۹ شهرداری تبریز برای برنامه‌ریزی و آماده‌سازی مطلوب شهر جهت میزبانی از گردشگران و میهمانان نوروزی منصوب شدند.
سه شنبه 15 بهمن 1398

دومین جلسه «سناریونویسی در موزه ها» برگزار شد

دومین جلسه «سناریونویسی در موزه ها» برگزار شد دومین جلسه از سلسله نشست های تخصصی سناریو موزه ها برگزار شد.
يکشنبه 13 بهمن 1398

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز اظهارکرد:

شهرداری تبریز پیشگام در موزه داری

شهرداری تبریز پیشگام در موزه داری سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز اظهارکرد: شهرداری تبریز در امر موزه داری یکی از شهرداری های پیشگام است و سعی دارد این کار را به بهترین شکل انجام دهد.
دوشنبه 7 بهمن 1398

اولین نشست تخخصی سناریو نویسی موزه های شهرداری تبریز و موزه های خصوصی برگزار شد

اولین نشست تخخصی سناریو نویسی موزه های شهرداری تبریز و موزه های خصوصی برگزار شد اولین نشست تخخصی سناریو نویسی موزه های شهرداری تبریز و موزه های خصوصی با حضور معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، مدیر امور موزه های این اداره کل، سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز و جمعی از موزه داران و کارشناسان موزه های خصوصی برگزار شد.
دوشنبه 7 بهمن 1398

مدیرامور موزه های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی:

سناریونویسی اولین گام در موزه داری خصوصی

سناریونویسی اولین گام در موزه داری خصوصی مدیرامور موزه های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی اظهارکرد: سناریو نویسی در موزه های خصوصی و موزه های شهرداری تبریز اولین گام در امر موزه داری تلقی می شود که این امر موزه را به استانداردهای لازم میرساند و به صورت جدی مورد توجه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است.
دوشنبه 7 بهمن 1398