خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

قدرتمندترین و کم‌ارزش‌ترین پاسپورت های جهان در سال ۲۰۲۰ کدام ها هستند؟

قدرتمندترین و کم‌ارزش‌ترین پاسپورت های جهان در سال ۲۰۲۰ کدام ها هستند؟ قدرتمندترین پاسپورت‌ دنیا کدام پاسپورت است؟ شناسه گذرنامه هنلی هر ساله بر اساس معیارهای خاص، فهرستی از قدرتمندترین پاسپورت‌های دنیا تهیه و ارائه می‌کند.
چهارشنبه 2 بهمن 1398

مرمت بازار تاریخی، همچنان اولویت شهرداری تبریز؛ از کفسازی تا احداث درب‌های تاریخی

مرمت بازار تاریخی، همچنان اولویت شهرداری تبریز؛ از کفسازی تا احداث درب‌های تاریخی بازار بزرگ تبریز با قدمت تاریخی خود، همواره یکی از مراکز هدف شهرداری برای حفظ، مرمت و نگهداری بوده است. کفسازی، جداره‌سازی، احداث سرویس‌های بهداشتی، مرمت سردرب‌ها و ده‌ها فعالیت خدماتی و رفاهی دیگر در منطقه بازار را می توان کارنامه توانمند مدیریت شهری در این حوزه معرفی کرد.
چهارشنبه 2 بهمن 1398

گزارشی از مراحل احیا ساعت عمارت تاریخی شهرداری تبریز

ثانیه به ثانیه تا احیا ساعت تبریز

ثانیه به ثانیه تا احیا ساعت تبریز ساعت ساز پیشکسوت تبریزی گفت: هیچ ناممکنی وجود ندارد، ثانیه به ثانیه تا احیا ساعت تاریخی تبریز تلاش خواهیم کرد.
چهارشنبه 2 بهمن 1398

شهردار تبریز با صدور پیامی عنوان کرد؛

سردار سلیمانی مظهر ظلم‌ستیری و نماد مقاومت در جهان

سردار سلیمانی مظهر ظلم‌ستیری و نماد مقاومت در جهان شهردار تبریز در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی پیام تسلیت صادر کرد.
شنبه 14 دي 1398

برای اولین بار انجام می‌شود:

​​​​​​​سرویس کاری اساسی ساعت عمارت شهرداری تبریز

​​​​​​​سرویس کاری اساسی ساعت عمارت شهرداری تبریز سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز از سرویس‌کاری و تعمیرات اساسی ساعت عمارت شهرداری برای اولین بار خبر داد.
شنبه 7 دي 1398

شهردار و اعضای شورای شهر تبریز از پروژه های عمرانی شهرداری اصفهان بازدید کردند

شهردار و اعضای شورای شهر تبریز از پروژه های عمرانی شهرداری اصفهان بازدید کردند شهردار تبریز به همراه تعدادی از اعضای شورای شهر، صبح امروز از چند پروژه مهم عمرانی شهرداری اصفهان بازدید کرد.
پنجشنبه 21 آذر 1398

شهردار اصفهان عنوان کرد:

​​​​​​​استفاده از تجارب «تبریز۲۰۱۸» برای برگزاری هرچه بهتر «اصفهان ۲۰۲۰»

​​​​​​​استفاده از تجارب «تبریز۲۰۱۸» برای برگزاری هرچه بهتر «اصفهان ۲۰۲۰» شهردار اصفهان گفت: برای برگزاری هرچه بهتر طرح اصفهان ۲۰۲۰ لازم است از تجارب تبریز ۲۰۱۸ استفاده کنیم و آن را برای تحقق عملکرد مناسب‌تر اصفهان در حوزه گردشگری به کار گیریم تا اثرات آن برای کل کشور منشا اثر باشد.
پنجشنبه 21 آذر 1398

صائب، حلقه وصل فرهنگی تبریز و اصفهان

​​​​​​​حضور ایرج شهین باهر در مزار صائب تبریزی

​​​​​​​حضور ایرج شهین باهر در مزار صائب تبریزی شهردار تبریز شامگاه روز گذشته در مزار صائب تبریزی، بزرگ ترین غزل‌سرای سده یازدهم هجری حضور یافت.
پنجشنبه 21 آذر 1398

شهردار تبریز مطرح کرد:

توافق دوشهر اصفهان و تبریز برای جذب گردشگر

توافق دوشهر اصفهان و تبریز برای جذب گردشگر شهردار تبریز با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های بالای دو شهر تبریز و اصفهان گفت: استفاده از ظرفیت های تاریخی و تفریحی دو شهر تبریز و اصفهان برای جذب گردشگران داخلی و خارجی مهم است.
پنجشنبه 21 آذر 1398

شهردار کاشان:

​​​​​​​تبریز سرزمین مردان و زنان غیور و شهر ادب و هنر است

​​​​​​​تبریز سرزمین مردان و زنان غیور و شهر ادب و هنر است شهردار کاشان گفت: تبریز سرزمین مردان و زنان غیور و شهر ادب و هنر است و باید از تجربیات شهرداری و شورای شهر تبریز به نحو احسن استفاده کنیم.
پنجشنبه 21 آذر 1398