خبر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان عنوان کرد:

​​​​​​​استفاده از تجارب تبریز در مسائل فرهنگی

​​​​​​​استفاده از تجارب تبریز در مسائل فرهنگی رییس شورای اسلامی شهر کاشان گفت: در شهر تبریز کارهای بسیار بزرگی انجام شده است و لازم است برای استفاده از تجربیات مدیریت شهری تبریز به این شهر سفر کنیم.
پنجشنبه 21 آذر 1398

شهردار تبریز عنوان کرد:

بهره‌گیری از تجربه کاشان در احیای خانه‌های تاریخی

بهره‌گیری از تجربه کاشان در احیای خانه‌های تاریخی شهردار تبریز گفت: تبریز به عنوان شهری چهار هزار ساله دارای بافت‌ها و خانه‌های تاریخی بسیاری است که باید این داشته‌های خود را احیا و معرفی کنیم.
پنجشنبه 21 آذر 1398

تفاهم‌نامه دوستی بین شهرداری تبریز و کاشان امضا شد

تفاهم‌نامه دوستی بین شهرداری تبریز و کاشان امضا شد شهردار و رئیس شورای شهر تبریز با شهردار و رئیس شورای شهر کاشان تفاهم نامه «شهرهای دوست» امضا کردند.
پنجشنبه 21 آذر 1398

شهرام دبیری در کاشان:

​​​​​​​موفقیت شورا و شهرداری در گرو مشارکت مردم است/ لزوم استفاده صحیح از پتانسیل صنعت گردشگری

​​​​​​​موفقیت شورا و شهرداری در گرو مشارکت مردم است/ لزوم استفاده صحیح از پتانسیل صنعت گردشگری رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: عملکرد موفق شورا و شهرداری در میزان رضایتمندی و مشارکت مردم در پروژه های عمرانی و اقدامات خدماتی و فرهنگی نمایان می شود.
پنجشنبه 21 آذر 1398

تعطیلی موزه های تحت پوشش شهرداری تبریز همزمان با رحلت رسول اکرم(ص)

تعطیلی موزه های تحت پوشش شهرداری تبریز همزمان با رحلت رسول اکرم(ص) موزه های تحت پوشش شهرداری تبریز همزمان با 28 صفر 5 آبان رحلت رسول اکرم (ص) و امام حسن مجتبی(ع) تعطیل است.
شنبه 4 آبان 1398

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز عنوان کرد:

پیست‌های اسکی اطراف تبریز، ظرفیتی برای گردشگری زمستانه

پیست‌های اسکی اطراف تبریز، ظرفیتی برای گردشگری زمستانه سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز گفت: اقدامات گردشگری در تبریز با پایان فصل تابستان به انتها نرسیده و می توان از ظرفیتی مثل وجود دو پیست اسکی در اطراف شهر برای رونق گردشگری بهره گرفت.
پنجشنبه 25 مهر 1398

عیادت شهردار تبریز از یادگار استاد شهریار؛

ایرج شهین باهر: «هادی بهجت» تحت حمایت شهرداری تبریز است

ایرج شهین باهر: «هادی بهجت» تحت حمایت شهرداری تبریز است شهردار تبریز صبح امروز با حضور در بیمارستان امام رضا (ع)، از هادی بهجت، فرزند استاد شهریار عیادت کرد و در جریان وضعیت درمانی وی قرار گرفت؛ او گفت: "هادی بهجت" کارمند شهرداری تبریز و تحت حمایت شهرداری است.
سه شنبه 16 مهر 1398

پسر استاد شهریار دچار سانحه رانندگی شد

پسر استاد شهریار دچار سانحه رانندگی شد «هادی» فرزند استاد شهریار دچار سانحه رانندگی شد. هادی بهجت تبریزی فرزند استاد شهریار شب گذشته در خیابان ۱۷ شهریور جدید تبریز با یک سواری پرشیا تصادف کرد و راهی بیمارستان شد.
شنبه 13 مهر 1398

همزمان با هفته گردشگری

تور تبریزگردی ویژه دانش آموزان برگزار شد

تور تبریزگردی ویژه دانش آموزان برگزار شد همزمان با هفته گردشگری و نواخته شدن زنگ گردشگری در مدرسه فرزانگان تور تبریزگردی ویژه دانش آموزان توسط سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز برگزار شد.
سه شنبه 9 مهر 1398

توسط سازمان توسعه گردشگری انجام می شود/

برگزاری تور تبریزگردی به مناسبت هفته گردشگری

برگزاری تور تبریزگردی به مناسبت هفته گردشگری به مناسبت روز جهانی گردشگری و با آغاز هفته گردشگری تور تبریزگردی توسط سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز برگزار می شود.
يکشنبه 7 مهر 1398