تاریخ : پنجشنبه 15 فروردين 1398
کد 1298

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز خبر داد:

موزه شهر و شهرداری رکورددار بازدیدهای نوروزی اماکن تاریخی گردشگری  تبریز

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز اظهارکرد: با بازدید 49 هزار و 175 نفر تا پایان روز 14 فروردین از موزه شهر و شهرداری تبریز این موزه رکورداربازدید موزه ها و اماکن تاریخی تبریزرا به خود اختصاص داده است.
 به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز، رضا خلیلی با اعلام این خبر افزود: خانه نیکدل با 16  هزار و 981  بازدید در رتبه دوم، خانه موزه استاد شهریار با 10  هزار 919  بازدید در رتبه سوم و خانه علی مسیو با دو هزار و 838 نفر رتبه چهارم بازدید موزه های شهرداری تبریز را به خود اختصاص داده‌اند.
دبیر ستاد نوروزی شهرداری تبریز با اشاره به فعالیت اتوبوس های تبریزگردی همچنین گفت: اتوبوس های تبریزگردی نیز با 22 دستگاه در دو شیفت کاری به 155 هزار و 516 نفر ساعت خدمات گردشگری ارائه کرده است.
رضا خلیلی فعالیت تاکسی های از من بپرس در شهر را مثبت ارزیابی کرد و گفت: 15 دستگاه تاکسی از من بپرس نیز به صورت سیار در سطح شهر به راهنمایی گردشگران نوروزی می‌پردازند و تا پایان روز دوزدهم  فروردین پاسخگوی  24 هزار و 830 نفر از گردشگران بوده اند.
گفتنی است فعالیت اتوبوس های تبریزگردی همزمان با 12 فروردین به پایان رسیده و موزه تحت مدیریت سازمان توسعه گردشگری نیز همزمان با روز طبیعت تعطیل بوده است.