تاریخ : يکشنبه 16 تير 1398
کد 1302

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری  تبریز اظهارکرد:

بهار گردشگری تبریز در فصل تابستان

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداري تبریز با اشاره به ويژه برنامه هاي گردشگري تابستان گفت: سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز با همکاری مناطق 10گانه شهرداری تبریز به گردشگران تابستانی خدمات ارائه میکند.
 به گزارش سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز،  رضاخلیلی اظهار کرد: تورهاي تبریزگردی از جمله برنامه هاي شهرداري تبریز به مناسبت فصل گردشگری است که از ایستگاه‌های چهارراه شهید بهشتی،پارک مسافر، پارک ائل گلی و... مسافرگیری کرده و در 4 مسیر گردشگری به مسافران خدمات ارائه میکند.
وی همچنین گفت: در هر اتوبوس راهنمای گردشگری حضور دارد که درباره پیشینه تاریخی و فرهنگی تبریز به گردشگران اطلاعات میدهد و همچنین پاسخگوی سوالات آن ها است.
سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز درباره آخرين وضعيت طرح تاكسي هاي از من بپرس در تبریز یادآور شد: از سال 86 تا به حال تاکسی های از من بپرس در مبادی ورودی شهر و اماکن گردشگری به راهنمایی گردشگران می پردازند و به نوعی این طرح الگویی برای سایر شهرها شده است.
خلیلی با اشاره به موزه های زیرمجموعه شهرداری تبریز یادآور شد: موزه های شهر و شهرداری، خانه موزه استاد شهریار، خانه نیکدل، موزه بازار و مشاغل برا اساس برنامه موزه های اداره کل میراث فرهنگی آماده خدمات دهی به گردشگران هستند.
رئيس ستاد گردشگري شهرداري تبریز نمایشگاه های سوغات و صنایع دستی را از دیگر اقدامات این سازمان برای پذیرایی از گردشگران تابستانی عنوان کرد و گفت: در محل نگارخانه موزه شهر و شهرداری تبریز و همچنین موزه استاد شهریار نمایشگاه سوغات و صنایع دستی به منظور تسهیل دسترسی گردشگران به خرید سوغات و صنایع دستی برپا شده است.