تاریخ : پنجشنبه 4 مهر 1398
کد 1311

طی تابستان 98 انجام شد/

ارائه 172 هزارو 34 نفر ساعت خدمات اتوبوس های تبریزگردی به گردشگران تابستانی

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز از ارائه 172 هزار و 34 نفرساعت خدمات اتوبوس های تبریزگردی به گردشگران تابستانی خبرداد.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز، رضاخلیلی با اعلام این خبرگفت: با توجه به اینکه تابستان شمالغرب کشور بیشتر مورد توجه گردشگران قرار می گیرد تابستان امسال از سال های پررونق گردشگری برای تبریز بود و اتوبوس های تبریزگردی نیز همچون سال های گذشته مورد استقبال گردشگران قرار گرفت.
وی ادامه داد: 30 دستگاه اتوبوس در دو شیفت کاری و در 4 ایستگاه به مسافرگیری مشغول بودند که هر اتوبوس در قالب تور تبریزگردی و یک برنامه منظم 4 ساعتی به معرفی اماکن فرهنگی، تاریخی، تفریحی و تجاری می پرداخت.
سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز همچنین یادآور شد: 15 دستگاه تاکسی از من بپرس نیز طی سه ماه گذشته 158 هزار و 925 مورد پاسخگویی به گردشگران انجام داده اند.
وی در ادامه از همکاری سازمان‌های اتوبسرانی و تاکسیرانی برای اجرای طرح تابستانی با سازمان توسعه گردشگری قدردانی کرد.
خلیلی با اشاره به آمار بازدید موزه های زیرمجموعه شهرداری تبریز یادآورشد: تابستان گذشته موزه شهر و شهرداری تبریز با 32 هزارو 37 نفر بازدید در رتبه اول، موزه استاد شهریار با 26 هزار و 602 نفر بازدید در رتبه دوم بازدید موزه های شهرداری تبریز قرار دارد.