تاریخ : دوشنبه 11 بهمن 1400
کد 1445

بررسی محورهای مشترک همکاری انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان و اداره گردشگری شهرداری تبریز

هیئت رئیسه انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان آذربایجان شرقی با سرپرست اداره گردشگری شهرداری تبریز دیدار کردند.
در این دیدار، هیئت رئیسه انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان ضمن تشکر از شهردار تبریز و مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری تبریز به دلیل انتصاب اصولی و بجا اعلام کردند با توجه به جایگاه تبریز در گردشگری و وجود پتانسیل های مختلف در این عرصه آماده همکاری هستند تا شاهد ارتقای جایگاه گردشگری تبریز در رده های بالاتر باشیم.
سرپرست اداره گردشگری سازمان نیز اعلام کرد انجمن تورلیدرهای استان به عنوان لوکوموتیو صنعت گردشگری استان هستند و از اعلام آمادگی آنها برای انجام همکاری های مشترک قدردانی کرد.
همچنین دکتر محمدرضا عیوضی با اشاره به ایجاد شرکت تعاونی تاکسی های از من بپرس یادآور شد: سعی خواهیم کرد پس از ایجاد شرکت تعاونی تاکسی های از من بپرس از حضور راهنمایان حرفه‌ای گردشگری با تحصیلات مرتبط در این بخش بهره‌مند شویم.
وی همچنین همکاری با انجمن صنفی راهنمایان گردشگری در برگزاری تورهای تبریزگردی به منظور آغاز برون سپاری خمات اتوبوس های تبریزگردی را یکی از گام های دیگر تعامل با این نهاد صنفی عنوان کرد.
سرپرست اداره گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز همچنین در زمینه آموزش های کوتاه مدت همکاران گردگشری درخواست همکاری کرد.