تاریخ : شنبه 8 شهريور 1393
کد 270

رشد35 درصدی گردشگران در دور دوم سفرهای تابستانی

در دور دوم سفرهای تابستانی حضورگردشگران شهری افزایش چشم‌گیری داشته، به‌طوریکه در مقایسه با سال‌های قبل شاهد افزایش 35 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته می‌باشیم.
سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز، طی مصاحبه خبری صدا و سیمای مرکز آذربایجان‌شرقی، با اشاره به آب  هوای بی‌نظیر شهر تبریز گفت: در دور دوم سفرهای تابستانی حضورگردشگران شهری افزایش چشم‌گیری داشته، به‌طوریکه در مقایسه با سال‌های قبل شاهد افزایش 35 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته می‌باشیم. در این دور از سفرها که از 8 مرداد ماه آغاز شده است اتوبوس‌های گردشگری شهرداری به بیش از 250هزار نفر ساعت به صورت رایگان ارائه داده‌اند.
خلیلی در این مصاحبه خبری افزود: در راستای برنامه‌های سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز، این سازمان با ارائه خدماتی همچون به کارگیری 30 دستگاه اتوبوس تبریزگردی، 20 دستگاه تاکسی از من بپرس، تعداد 80 نفر راهنما و کارشناس گردشگری و آماده‌سازی موزه‌های شهرداری تبریز من‌جمله کاخ موزه شهر و شهرداری، خانه استاد شهریار و خانه علی مسیو به صورت رایگان به از میهمانان و گردشگران ارائه خدمات می‌نماید.
بنا به گزارش تهیه شده شهروندان و میهمانان از طرح‌ها و برنامه‌های ارائه شده توسط این سازمان، ابراز رضایت نموده و پیشنهادات و نظراتی را از طریق مرکز افکارسنجی گردشگری شهرداری در اختیار سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز قرار می‌دهند.